GRY
 
 

„MAMY plany“ zapraszają na trzecie warsztaty: „Macierzyństwo pod opieką – komfort, piękno i kobiecość”

„MAMY plany“ zapraszają specjalnie w Dzień Mamy na warsztaty pt.: „Macierzyństwo pod opieką – komfort, piękno i kobiecość”.


„MAMY plany“ to rozwój i inspiracja zapisane w kolejnych warsztatach dla MAM, prowadzonych przez projektantkę ZIABAQLU - Natalię Orłow-Ostrowską i Agnieszkę Żularską-Lazar specjalistkę  pielęgnacji ciała z Instytutu Dermika Salon&Spa oraz gości-ekspertów.

Spotkania poszerzają wiedzę kobiet w ciąży i młodych mam, pomagają im w radzeniu sobie z codziennymi, nierzadko trudnymi sytuacjami i pojawiąjącymi się problemami, wspierają je w poszukiwaniu energii do samorealizacji i wyzwań, z którymi muszą się mierzyć w nowej, życiowej roli.

Podczas trzeciego spotkania, które odbędzie się 26-ego maja 2011 r. w Tamice , skoncentrujemy się na temacie macierzyństwa, jak czuć się kobietą będąc mamą, jak czuć się komfortowo ze swoim ciałem w ciąży i po porodzie, a także zastanowimy się czy macierzyństwo jest udręką czy ekstazą. Gościem specjalnym warsztatów będzie psycholog, mama – Aleksandra Wołyniec.

Z okazji przypadającego Dnia Mamy warsztaty „Macierzyństwo pod opieką – komfort, piękno i kobiecość“ są bezpłatne. Ponieważ ilość miejsc jest ograniczona (maks. 25 miejsc) prosimy zainteresowane uczestniczki o wcześniejsze zapisy: zapisy@mamyplany.com. Zapraszamy z dziećmi. Akademia Kreatywego rozwoju dla Dzieci i Dorosłych Tamika zapewni animatora specjalnie dla nich!
Na zakończenie każda uczestniczka warsztatów otrzyma atrakcyjne prezenty i bony rabatowe.


Czas: 26 maja 2011, godz. 11.00

Miejsce: Tamika, ul. Wolska 44, Warszawa
www.tamika.pl


I część spotkania - ZIABAQLU www.ziabaqlu.com
„Garderoba komfortowa – w ciąży i po porodzie“
Natalia Orłow-Ostrowska - projektantka ubrań i zabawek, mama - podpowie, jak czuć się atrakcyjną w ciąży i po urodzeniu dziecka. Opowie o tym jakie ubrania warto kupować i wybierać w trakcie ciąży, a jakie po ciąży. Jak zmieni się nasza garderoba i jak można i warto przygotować się odpowiednio wcześnie. Często zdarza się, że kobiety karmiące mają problem z dyskretnym dostępem do piersi, dlatego warto wybierać ubrania odpowiednie do swojej nowej figury, dzięki czemu jest nam komfortowo i wygodnie. Ponadto dowiemy się o specjalistycznej odzieży do karmienia, dzięki której można karmić zarówno w miejscach publicznych, jak w domu i czuć się swobodnie.
Natalia w swojej pracowni połączyła pasję z nowym doświadczeniem mamy i tak powstały ubrania ułatwiające życie mam karmiących. Na warsztatach - połączy wszystkie panie we wspólnej dyskusji i wymianie doświadczeń, pozwalających lepiej przygotować się do zostania mamą.

II część spotkania
„Macierzyństwo – udręka czy ekstaza“
Aleksandra Wołyniec – psycholog, uczestnik Szkoły Coachów metodą Trop, prywatnie mama dwóch córek. Podczas warsztatów skoncentruje się na przekształcaniu minusów i trudów roli mamy na plusy.  Będąc mamą, podpowie jak znaleźć zalety np. we wstawaniu w nocy. „Mój mąż mnie kiedyś zaskoczy. Powiedział, że bardzo się cieszy ze wstawiania w nocy, bo pamięta więcej snów. Poza tym więcej jesteśmy ze sobą, więcej doświadczamy…“ – mówi Aleksandra. Podczas warsztatów poszukamy plusów bycia mamą lub możliwych rozwiązań trudności, których nie mało.
Siła, potencjał są w nas samych. Dlatego wymiana doświadczeń w bezpiecznej atmosferze otwartości to skarbnica wiedzy i mądrości. Stąd zachęcam do  aktywności w tej części warsztatu poprzez udział w konkretnych ćwiczeniach i zadaniach. Mamy zostaną podzielone na mniejsze grupy i wspólnie przyjrzą się  trudom lub w przypadku mam w ciąży obawom. Następnie skoncentrujemy się na poszukiwaniu pozytywów, źródeł wsparcia, własnej przestrzeni,  pomysłów na spędzanie czasu z dzieckiem by „nie zwariować“.

III część spotkania Instytut Dermika Salon&Spa www.spasalon.pl
„Rozkwitnij na nowo! Jak czuć się kobietą będąc mamą"
Agnieszka Żuralska-Lazar - mgr rehabilitacji, kierownik działu pielęgnacji ciała w Instytucie Dermika Salon&Spa, masażystka z 17-letnim stażem, konsultantka, szkoleniowiec, ekspert wielu pism i mediów kobiecych, urodowych, lifestylowych i programów telewizyjnych w zakresie pielęgnacyjnych ciała. Autorka prezentacji dla lekarzy o bezpieczeństwie i potrzebie profesjonalnej pielęgnacji kosmetycznej w czasie ciąży.
Agnieszka podzieli się swoimi wspomnieniami i wrażeniami ze spotkań z różnymi klientkami, w ciąży i po porodzie, które odwiedziły i odwiedzają Instytut na Żoliborzu. Dowiemy się z jakimi problemami przychodzą? Co im pomaga? Czego oczekują? Czego się boją? Ponadto kosmetolog Małgorzata Milewska zaprezentuje oparty na refleksologii zabieg pielęgnacyjny Cosmofacial.

Program spotkania:
11:00 – 11:20 Ziabaqlu „Garderoba komfortowa – w ciąży i po porodzie“
11:20 – 11:30 Przerwa
11:30 – 12:30 Aleksandra Wołyniec „Macierzyństwo – udręka czy ekstaza“
12:30 – 12:45 Przerwa
12:45 – 13:25 Instytut Dermika Salon&Spa „Rozkwitnij na nowo! Jak czuć się kobietą będąc mamą", pokaz zabiegu Cosmofacial
13:25 – Loteria wizytówkowa – do wygrania zabieg Cosmofacial, kosmetyki, bezpłatny cykl coachingowy, karty rabatowe na zakupy w Ziabaqlu, i inne.

Warsztaty "Mamy plany " wspierają: www.polki.pl, www.babyonline.pl, www.gogaga.pl, www.imprezarodzinna.pl, www.sophisti.pl, www.fashionmedia.pl, www.warszawianki.pl 

Więcej informacji: www.mamyplany.com

Redakcja poleca: Warsztaty Mamo to ja - Jestem mamą 2014
Relacja z warsztatów dla mam dzieci do pierwszego roku życia w Warszawie - 2014 rok

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj