Teatr Lalek "Pleciuga"

Mamy prawo do bycia sobą - warsztaty teatralne dla dzieci

15.09.2012r., „MAMY PRAWO DO BYCIA SOBĄ” – teatr (dla dzieci) projekt edukacyjny realizowany w Teatrze Lalek „Pleciuga” PAJDOKRACJA zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym i ich rodziców/opiekunów.
Teatr Lalek "Pleciuga"
1 grupa w godzinach 11:00 - 12:00
2 grupa w godzinach 12:15 - 13:15
sala edukacyjna Teatr Lalek "Pleciuga"

Sobotnie warsztaty twórcze dla najmłodszych dzieci w wieku przedszkolnym oraz ich rodziców, przygotowane we współpracy ze Stowarzyszeniem Oswajanie Sztuki. W trakcie zajęć, uczestnicy zobrazują za pomocą różnych zabaw plastycznych podstawowe kategorie egzystencjalne, takie jak „miłość” i „godność”. Proponowane techniki mają za zadanie ułatwić zarówno dzieciom jak ich rodzicom międzypokoleniowy dialog na jedne z trudniejszych współcześnie zagadnień, dotykających każdego, bez względu na jego wiek. Inspiracją dla warsztatów jest postawa Janusza Korczaka, który nawet w getcie warszawskim, na co dzień poruszał z dziećmi głęboko humanistyczne tematy, wierząc do końca, w sens filozofowania z nimi, jako bazy dla człowieczeństwa.

ZAPISY NA ZAJĘCIA
Na warsztaty obowiązują zapisy – liczba miejsc jest ograniczona.
Cena biletu: 5 zł
Zgłoszenia prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres: marketing@pleciuga.pl.
W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko, numer telefonu oraz których warsztatów dotyczy zgłoszenie. Uczestnictwo w warsztatach potwierdzane będzie za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Teatr Lalek PLECIUGA
pl. Teatralny 1
71-405 Szczecin
Redakcja poleca: Zajęcia francuskiego dla dzieci - film
Zobacz, jak wyglądają zajęcia z języka obcego dla najmłodszych dzieci.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy