mleko Humana
fot. Adobe Stock

Mamy przetestowały mleko Humana 2 w nowym opakowaniu. Jakie wrażenia?

Sprawdź wyniki testu mleka następnego Humana 2 i dowiedz się, co sądzą o nim mamy. Czy smakowało dzieciom? Czy nowe opakowanie było wygodne? Czy jest godne polecenia?
mleko Humana
fot. Adobe Stock

Każda mama chce mieć pewność, że jej maleństwo dostaje wszystko to, co najlepsze i niezbędne do prawidłowego rozwoju. Jednym z elementów jest prawidłowe żywienie, które dostarcza dziecku zbilansowanych składników odżywczych. Dlatego mamy miały okazję przetestować mleko następne Humana 2, w dodatku w zupełnie nowym opakowaniu. Jak wypadły testy?

99% mam poleca!

 

Przede wszystkim mamy doceniły mleko Humana 2 za jego wyjątkowy skład, który został przygotowany przez ekspertów tak, aby wspomóc naturalny rozwój dziecka. Mleko Humana 2 posiada wszystkie niezbędne składniki odżywcze i witaminy w ilościach dostosowanych do wieku. Jest bogate między innymi w witaminy A i C, które wspierają układ odpornościowy u dzieci, a także białko oraz tłuszcze, w tym wielonienasycone kwasy tłuszczowe LCP, które wspierają rozwój mózgu i komórek nerwowych. Mleko zostało również wzbogacone w kwas ALA z grupy omega-3, który wspiera rozwój funkcji poznawczych dziecka oraz błonnik prebiotyczny (GOS), który wpływa dobroczynnie na florę bakteryjną przewodu pokarmowego. Według testerek Humana 2 to mleko najwyższej jakości, idealnie dopasowane do zmieniających się potrzeb żywieniowych malucha. Ich zdaniem mleko miało przyjemny zapach i dobrą konsystencję po przyrządzeniu. 98% mam twierdzi, że mleko Humana 2 było dobrze tolerowane przez maluszka, a formuła PRObalance jest bardzo czytelna. 99% mam poleca mleko następne Humana 2 innym mamom, a 92% deklaruje, że sięgnie po kolejne opakowanie.

Mleko ma bardzo dobry smak. Moje dziecko zajada je z apetytem. Ma pełno wartości odżywczych i jest łatwe do przygotowania.
Mleko Humana 2 zdecydowanie dla mnie jest faworytem na tle innych mieszanek z powodu składu. Każda porcja mleka jest odpowiednio zbilansowaną dawką witamin i składników mineralnych dla maluszka.

100% mam zachwyciło się nowym opakowaniem!

Nie tylko jakość i skład zostały pozytywnie ocenione przez mamy. Testy pokazały, że nowe opakowanie mleka następnego Humana 2 spełniło oczekiwania aż 100% mam. 98% z nich uważa, że nowe opakowanie myHumana Pack to więcej bezpieczeństwa, higieny i wygody podczas przygotowania mleka. Dzięki higienicznemu zamknięciu (co gwarantuje plomba na wieczku), mamy były spokojne o to, że opakowanie nie było wcześniej otwierane. Szczególną uwagę zwróciła membrana ochronna zapewniająca bezpieczeństwo i świeżość produktu, a także urocza łyżeczka w trakcie serca, którą można było zawiesić na specjalnej półce wewnątrz opakowania. Zdaniem mam nowe opakowanie Humana 2 sprawia, że przygotowywanie mleka jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.
Mleko spełniło oczekiwania moje i mojej córki. Przede wszystkim po mleku uspokoiły się nasze rewolucje brzuszkowe i uregulowało się wypróżnianie. Mleko jest sycące, bogate w witaminy i minerały, lekkostrawne o bardzo przyjemnym zapachu. Plusik również za łyżeczkę w kształcie serca!

Jak jeszcze mamy oceniły mleko Humana 2?

Świetne opakowanie i skład.
Jestem zachwycona opakowaniem. Wygodne, poręczne z super miarką do odmierzania i odsypywania nadmiaru proszku. Super!
Dla mnie, jako mamy najważniejszy jest komfort brzuszka i dobre samopoczucie malucha. Ważne jest to, aby mleko nie uczulało, nie powodowało zaburzeń jelitowych i smakowało dziecku, a przy tym w składzie było naturalne z cennymi składnikami odżywczymi.

Formuła Pro Balance, która łączy w sobie zbilansowany skład i niezbędne składniki, czyni mieszankę odpowiednią do wieku dziecka. Ponadto jest to duże doświadczenie i długa droga w osiągnięciu najlepszych efektów. Na uwagę zasługuje praktyczne, poręczne pudełko, jak również znajdująca się w środku miarka. Jest rewelacyjna :)


Więcej: Humana

Zobacz także

Popularne tematy