testujemy chusteczki baby dove
fot. Archiwum prywatne

Mamy przetestowały chusteczki Baby Dove. Jak je oceniły?

Skóra dziecka jest bardzo podatna na podrażnienia, dlatego trzeba o nią właściwie dbać. Odkryj chusteczki pielęgnacyjne Baby Dove, które zostały przetestowane nie tylko przez pediatrów, ale również przez mamy.
testujemy chusteczki baby dove
fot. Archiwum prywatne
Podstawą pielęgnacji skóry niemowlęcia jest częsta zmiana pieluszki, używanie odpowiednich preparatów ochronnych, a także dbanie o czystą buzię i rączki po posiłku. Poprosiłyśmy mamy, aby przetestowały chusteczki pielęgnacyjne Baby Dove, które są hipoalergiczne i zostały zaakceptowane przez pediatrów. Czy zyskały również przychylność mam?

 

Delikatne, wydajne, o przyjemnym zapachu

 

100% mam twierdzi, że Baby Dove Rich Moisture pozostawiły skórę dziecka czystą i delikatnie pachnącą, a 99 % uznało że po ich użyciu skóra była nawilżona. Zdaniem większości mam, chusteczki Baby Dove mają przyjemny zapach i nie powodują uczuleń ani podrażnień. Co więcej, pomagają w zagojeniu się zmian skórnych, a także pozostawiają skórę maluszka miękką i zadbaną. Są idealne do przemywania w ciągu dnia zarówno twarzy, rączek jak i pupy dziecka. 95% testerek, jako zaletę wskazała to, że chusteczki Baby Dove są wydajne i wyciągają się pojedynczo z opakowania. Mamy twierdzą, że chusteczki są dobrze nasączone, mają przyjemny, odświeżający zapach i są dość grube. Można nimi łagodnie usuwać brud, bez konieczności pocierania i zbędnego wysiłku. Przydają się zarówno na spacerze, jak i w domu przy zmianie pieluszki. Uwagę testerek zwróciło również szczelne zamknięcie opakowania, które nie naraża produktu na wysychanie. Po zakończeniu testowania 96% mam uznało, że chusteczki spełniły ich oczekiwania, a 92% kobiet deklaruje, że ponownie sięgnie po kolejne opakowanie.

Chusteczki Baby Dove
 

Co jeszcze mamy sądzą na temat chusteczek Baby Dove?

 
 • Chusteczki są wygodne w użyciu, delikatne, wydajne. Przyjemnie pachą, a co ważne, pozostawiają skórę dziecka czysta i pachnącą. Nie podrażniają, są delikatne i miękkie. Jestem bardzo zadowolona.
 • Bardzo chciałam przetestować chusteczki Baby Dove, ponieważ skóra mojego dziecka jest bardzo wrażliwa, każde dotychczas używane chusteczki przyczyniały się do powstawania mniejszych lub większych podrażnień. Do testu chusteczek Dove podeszłam ostrożnie, lecz pełna nadziei. I nie zawiodłam się! Po zużyciu całej paczki ani razu nie zauważyłam podrażnionej ani zaczerwienionej skóry. Chusteczki Baby Dove nawilżają skórę. Jestem zadowolona i na pewno kupię je ponownie.
 • Od dawna poszukujemy chusteczek idealnych. Nie wszystkie produkty dostępne na rynku spełniają wszystkie kryteria, które dawałyby poczucie zadowolenia. Nowe chusteczki Baby Dove delikatnie pachną, są odpowiednio nawilżone, nie wysychają. Co ważne, pozostawiają skórę mojego dziecka czystą i zadbaną. Nie powodują także żadnych podrażnień, wykwitów, ani odparzeń. Świetnie, że produkt przeznaczony dla dzieci posiada tak delikatny skład, a jednocześnie tak dobrze dba o higienę malucha. 
 • Nawilżają, nie podrażniając skóry. Maluszek przyjął chusteczki w 100 procentach. Zero alergii i podrażnień. Skóra jest delikatna i wyczyszczona. Używaliśmy ich zarówno do czyszczenia brudnej skóry jak również do wycierania czystych rączek. 
 • Zamknięcie szczelne, chusteczki Baby Dove nie wysychają, bo taśma szczelnie przylega do opakowania. 
 • Jestem zadowolona z chusteczek. Oczyszczają i nie podrażniają delikatnej skóry mojego dziecka. 
 • Chusteczki Baby Dove dobrze czyszczą skórę dziecka, bez względu na to czy to pupa czy buzia. Nie powodują podrażnień, pozostawiają skórę nawilżoną. 
 • Moja opinia jest bardzo pozytywna, chusteczki nie są zbyt cienkie, są dobrze nasączone, ładnie pachną, są delikatne, nie podrażniają skóry dziecka, skutecznie usuwają kupkę.

Test chusteczek Baby Dove
 
 • Bardzo fajne chusteczki, spodobał mi się ich zapach i miękkość, nie podrażniły pupy ani buzi mojego maluszka, warte polecenia bo są wydajne.
 • Używamy je przy zmianie pieluchy a także do mycia rączek dziecka przed i po jedzeniu. Do buzi także. Nie wystąpiły żadne podrażnienia ani wysuszenie skóry. 
 • Nie podrażniają skóry, są delikatne, odpowiednio nasączone i wydajne. Zaskoczyło mnie szczelne zamkniecie. Zazwyczaj przy częstym otwieraniu golonka traci swoje właściwości. W tych chusteczkach jest szczelna i nie naraża produktu na wysychanie. 
 • Chusteczki Baby Dove to dobrej jakości produkt dla dzieci. Bez wahania mogę polecić wszystkim obecnym i przyszłym mamom. 
 • To bardzo delikatne, a zarazem mięciutkie i wytrzymałe chusteczki. Nie wywołują reakcji alergicznej, co bardzo mnie ucieszyło, bo córcia ma uczulenie na niektóre kosmetyki dla dzieci. Dove nas nie zawiódł. 

Zobacz także

Popularne tematy