Testujemy wózek Joggster Adventure
fot. Marko

Mamy przetestowały wózek TFK Joggster Adventure! Jak się sprawdził?

Po urodzeniu dziecka, wiele mam pragnie wrócić do sportowego stylu życia, jednocześnie zajmując się maleństwem. Czy da się pogodzić te dwie rzeczy? Oczywiście, że tak! Poprosiłyśmy mamy, aby przetestowały wózek TFK Joggster Adventure. Co o nim sądzą?
Testujemy wózek Joggster Adventure
fot. Marko
Rodzice są najlepszym wzorem dla swoich pociech. Jeśli dziecko widzi, że mama jest aktywna fizycznie i czerpie z tego przyjemność, istnieje prawdopodobieństwo, że ono również będzie aktywne w dorosłym życiu. Jeśli uwielbiasz biegać albo jeździć na rolkach, a sport i ruch to Twój żywioł – możesz to wszystko robić także z dzieckiem znajdującym się w wózku. Zanim maluszek sam zacznie biegać, możesz zabierać go ze sobą na wspólne przebieżki lub jazdę na rolkach. W tym celu warto wybrać wózek biegowy, który sprosta ekstremalnym wymaganiom. Jednym z takich produktów jest wózek TFK Joggster Adventure , który miały okazję przetestować mamy biorące udział w naszym teście.

 

Jak mamy oceniły wózek TFK Joggster Adventure ?

TFK Joggster Adventure to wózek biegowy, specjalnie przeznaczony do użytku sportowego. Zdaniem 100% kobiet, wózek ułatwia bieganie i spacerowanie. Dzięki niemu, nie trzeba wcale rezygnować z aktywności fizycznej - można aktywnie spędzać czas i jednocześnie być razem z dzieckiem. Tyle samo mam podkreśla, że w trakcie testów wózek spełnił ich oczekiwania i jest wart swojej ceny.
 
"Wózek Joggster Adventure jest wart każdej ceny, z nim nasze spacery i bieganie stało się o wiele wygodniejsze. Teraz mogę spędzać czas z córką nawet podczas biegów, a ona jest szczęśliwa i zadowolona."
 
"Dziecko w tym wózku ma bardzo dużo miejsca. I do siedzenia i do spania. Dzięki dużym i pompowanym kołom, żaden teren nie był nam straszny. Córka siedziała wysoko i wszystko widziała, miała w wózku dużo miejsca i nic ją nie uwierało, a dzięki amortyzatorom nie odczuwała żadnych wstrząsów."

100% mam twierdzi, że ich dzieci czuły się wygodnie siedząc w wózku podczas spacerowania lub biegania, zarówno wtedy, kiedy spały lub gdy były rozbudzone. Maluchy lubiły jeździć wózkiem nawet wtedy, gdy spacer lub bieg wymagał czasu i długiego dystansu.  Zdaniem 100% użytkowniczek, dzieci traktowały bieganie z mamą jako atrakcję.

100% mam uważa, że wózek łatwo się składa i rozkłada, a rączkę wózka bez problemu można było ustawić do swojej wysokości, co ułatwiało bieganie i spacer. Tyle samo testerek twierdzi, że wózek był łatwy do czyszczenia po zabrudzeniu błotem, kurzem lub deszczem, a system Quick Relase ułatwiał szybki demontaż kół. Co więcej, w trakcie deszczowej i wietrznej pogody wózek ochronił dziecko, nie narażając go na przeziębienie.

Zdaniem 100% testerek, dzieci lubiły jeździć wózkiem nawet wtedy, gdy spacer lub bieg wymagał czasu i długiego dystansu. 100% mam miało poczucie, że dzięki pięciopunktowym szelkom bezpieczeństwa, dziecko jest bezpieczne i nie wypadnie podczas biegania, a większość mam przyznaje, że szelki chroniły małego pasażera i nie powodowały dyskomfortu podczas jazdy. Dzięki wysokiej jakości, pompowanym kołom, model ten sprawdził się również na nierównym terenie.
 
"Wózek Joggster Adventure bardzo ułatwia i umila bieganie oraz spacerowanie. Spacerując i biegając praktycznie nie czuć że ma się przed sobą wózek, gdyż tak swobodnie się go prowadzi, dzięki dużym kołom, które są idealnie do niego dopasowane."


88% kobiet doceniło zaletę budki, która zapewniała dziecku odpowiednią ilość zacienionej przestrzeni, tak by dziecko czuło się komfortowo nawet podczas upalnych dni. Żadna z mam nie miała problemu z otwieraniem okienka. Dzięki temu, że można było je otwierać i zamykać za pomocą klapy z bezpiecznym dla dziecka magnesem, mama mogła zaglądać do malucha, gdy spał, jednocześnie nie powodując zbędnych dźwięków, które mogłyby go obudzić. Testerki zwróciły również uwagę na to, że wózek ma zamontowany bezpieczny i łatwy w użyciu hamulec, który szybko pozwala reagować w nagłych niebezpiecznych sytuacjach. Jak przystało na wózek sportowy, TFK Joggster Adventure został wyposażony w pasek bezpieczeństwa zapobiegający niekontrolowanemu puszczeniu wózka - dzięki temu rodzic będzie mieć pewność, że dziecko pozostanie bezpieczne blisko niego.
 
"Genialny wózek! Świetne hamulce, intuicyjna obsługa i zwrotność wózka spowodowały, że zakochałam się w nim od pierwszego biegu."

Cechy charakterystyczne modelu Joggster Adventure TFK

 • duża składana budka z okienkiem na bezpieczny magnes i kieszonką na drobne akcesoria
 • rączka wózka z możliwością regulacji wysokości
 • wygodne oparcie z bezstopniową regulacją i możliwością rozłożenia na płasko
 • szerokie siedzisko z 5-punktowymi szelkami bezpieczeństwa
 • solidny, łatwo składający się aluminiowy stelaż
 • regulowany podnóżek
 • lekkie 5-ramienne koła z niskoprofilowanymi oponami i łożyskami kulkowymi
 • system "Quick-Relase" pozwalający na bezproblemową i szybką wymianę kół
 • łatwa do ściągnięcia i wyprania tapicerka siedziska
 • wkładka siedziska wykonana z materiału przepuszczającego powietrze "AIRGO"
 • tarcza hamulcowa "M-brake" na obu tylnych kołach
 • zawieszenie tylnej osi
 • pompowane wysokiej jakości koła
 • duży kosz z gumkami, które podczas biegania utrzymują to, co się w nim znajduje

Parametry techniczne wózka

 • Rozmiar po złożeniu: 91x57x42 cm
 • Rozmiar po złożeniu bez kół: 74x54x30 cm
 • Waga bez akcesoriów: 13,3 kg
 • Maksymalne obciążenie: 34 kg
 • Powierzchnia leżąca: 98x31 cm
 • Powierzchnia siedząca: 33x28 cm
 • Długość oparcia: 52 cm

Cena Joggster Adventure TFK to ok. 2300 zł.Zobacz także

Popularne tematy