Niemowlę pije mleko z piersi mamy
fot. facebook.com/bfmamatalk

Mamy są jak gwiazdy rocka! Potrzebujecie dowodu? Zobaczcie zdjęcia!

Mamy nie mają łatwo. Są jednak momenty, w których każda z nich czuje się jak gwiazda rocka – nic nie odbierze jej tego uczucia!
Hanna Szczesiak
Niemowlę pije mleko z piersi mamy
fot. facebook.com/bfmamatalk
"Bycie mamą jest trudne, ale w chwili, kiedy moje dziecko zaczyna ssać pierś i momentalnie odpływa, czuję się jak gwiazda rocka!" – to zdanie pojawiło się na Facebooku Breastfeeding Mama Talk przy zdjęciu uroczego malca. Na odpowiedź mam nie trzeba było długo czekać!

Chociaż karmienie piersią nie zawsze jest łatwe (pogryzione, popękane brodawki sutkowe...), widok maluszka "upijającego" się mlekiem to dla mamy wynagrodzenie wszystkich trudności!

Mamy uwielbiają ten moment: powieki malca stają się ciężkie, powoli opadają. Na jego twarzy pojawia się delikatny uśmiech... Kojarzcie ten widok? Po opublikowaniu tego zdjęcia na profilu BFMT, w komentarzach pojawiło się mnóstwo zdjęć maluchów w tym wspaniałym stanie!Zdjęciach tych maluszków są rewelacyjne. Wasze dzieci też tak czasem wyglądają? :)

Czytaj także: Szczery list: Zakryjcie się, nie chcę oglądać waszych piersi!

źródło: popsugar.com
Redakcja poleca: Kupujemy krzesełko do karmienia - film
Po ukończeniu szóstego miesiąca życia dziecka stajesz przed wyborem krzesełka do karmiena. Podpowiadamy, jak wybrać krzesełko dla niemowlaka.
Oceń artykuł

Ocena 4 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy