GRY
 
 

Mandarynkowy czerwiec w Łazienkach

19, 26.06.2011r. Warsztaty rodzinne to oferta dla dzieci dla dzieci (w wieku 3-6lat) i rodziców na spędzenie ciekawego, niedzielnego przedpołudnia w letniej rezydencji króla Stanisława Augusta.

wydarzenia
fot. Łazienki Królewskie w Warszawie
Być może kaczka i mandarynka nie mają ze sobą wiele wspólnego, a jednak w Parku Łazienkowskim w niedzielne przedpołudnie wszystko jest możliwe. Tym razem przepustką do świata bajki będą kolorowe znaki chińskie na naszych twarzach i dłoniach. Dzięki nim papierowe ptaki, które sami stworzymy, będą machać skrzydłami i chwytać w dzioby wszystko, co napotkają na swojej drodze. A potem, jak zwykle zaczną się figle, skoki śmieszne kroki.

19 czerwca o godz. 11:00 spotykamy się przed Pałacem na Wodzie i usłyszymy bajkę „Mandarynka i Mandaryn”- a później będziemy tworzyć własne kreacje plastyczne w czym pomogą nam rodzice!

Wstęp: 15 zł / rodzice gratis!
Zapisy: warsztaty@lazienki-krolewskie.pl lub pod numerem telefonu: 22 50 60 043
 
Nie trać niedzieli, ruszaj ze swoim dzieckiem na poszukiwanie przygód do krainy Łazienkowskich Opowiadaczy!

Cena biletu: 15 zł (w cenie biletu wstęp do obiektu muzealnego  dla dziecka i rodzica, zwiedzanie z Opowiadaczem, zajęcia plastyczne)

Wiecej informacji »
lub pod numerem telefonu 22 50 60 043
Rezerwacje: marzena.rostkowska@lazienki-krolewskie.pl
 
Redakcja poleca: Zobacz, jak Anna Dereszowska znalazła talent w sobie i co odkryła u swojej córki! [WIDEO]
"Szkoliłam rysunek, bo miałam być architektem" – mówiła aktorka podczas spotkania w Akademii 5.10.15. Zdradziła jedną ważną rzecz, która pomogła jej znaleźć klucz do tego, co chce w życiu robić!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj