Nieznajoma pomogła matce z malutkim dzieckiem

Jadąc z dzieckiem do szpitala nie myślimy o szczegółach, parkingach, drobiazgach. To wszytko nie jest istotne w obliczu zagrożenia naszego malucha. Czasem obcy ludzie mogą nas trochę zaskoczyć.
Niespodziewane wizyty z małym dzieckiem w szpitalu same w sobie są wystarczająco stresujące. Czasem są  źródłem niezwykłych historii.  Ostatnio wydarzyła się taka w Australii. Po kilku dniach pobytu w szpitalu kobieta zastała za szybą swojego auta mandat.  Takie chwile potrafią niezwykle dobić.

 Polecamy: Co musisz mieć w aucie, aby uniknąć mandatu?

Mandat potrafi podciąć skrzydła.

Na szczęście do mandatu przyczepiona była mała, różowa kartka z bardzo ważną informacją: "Mandat opłacony!" Na kartce było jeszcze kilka słów otuchy i potwierdzenie wpłaty dokonanej przez tajemniczą Laurę.
Australijka opowiedziała tę piękną historię na jednym z największych portali w Australii Canberra Mums, gdzie natychmiast stała sie hitem.
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.

W USA też mają takich bohaterów

Ostatnio podobna historia wydarzyła się również w USA. Przez kilka dni lokalna społeczność, zupełnie bezinteresownie, opłacała parkometr mamy przebywającej z dzieckiem w szpitalu. Dzień wcześniej napisała ona na lokalnej grupie na Facebooku, że musi z dzieckiem zostać dłużej w szpitalu, a nie ma pieniędzy na opłaty, a tym bardziej na holowanie auta.  I tym razem ludzie nie zawiedli. Takie małe gesty przywracają wiarę w ludzi. Teraz czas na polskie dobre serca.

 Zobacz też: Prawa dziecka w szpitalu
 

Over the past few days I have been in hospital with my 9 week old son. We were discharged today and as I walked to my...

Posted by Canberra Mums on 9 sierpnia 2015
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy