GRY
 
 

Manicure u niemowlaka? To obrzydliwe i niebezpieczne! Zobacz zdjęcie

Niemowlęta powinny mieć krótkie paznokcie, by nie zrobiły sobie krzywdy. Zdjęcie tej rączki oburzyło internautów i naszą redakcję – kto robi coś takiego?!

Manicure u niemowlaka
fot. Instagram/jocllet
Na instagramowym profile jocllet możemy znaleźć tysiące inspiracji i wskazówek dotyczących urody i pielęgnacji ciała. Zdjęcie, które pojawiło się na profilu dwa tygodnie temu, zniesmaczyło i oburzyło internautki i całą naszą redakcję!

Manicure u niemowlaka? To przesada!

Uważnie obserwujemy dziwne trendy panujące wśród młodych rodziców (pamiętacie #CheerioChallenge, zawody młodych ojców?). Dopóki rodzice nie narażają bezpieczeństwa dziecka i nie naruszają jego poczucia godności, nie powinniśmy kwestionować ich metod wychowawczych, nawet jeśli uważamy je za dziwne i niecodzienne. W tym przypadku musimy powiedzieć głośne "nie". Zdjęcie niemowlęcej rączki z długimi, starannie spiłowanymi paznokciami wywołało nasze oburzenie – taki "manicure" nie jest odpowiedni dla niemowląt!
 
Redakcja poleca: Jak wybrać fotelik samochodowy 15 - 36 kg?
Ekspert radzi, czym się kierować przy wyborze fotelika samochodowego.

Co piszą internauci?

  • Najbardziej odrażająca rzecz, jaką widziałam.
  • Kto, do chol***, robi coś takiego?
  • Głupota, nie miłość.
  • To dziecko, nie zabawka!
  • To bardzo niebezpieczne dla dziecka!
Niemowlęta powinny mieć krótkie paznokcie! Długimi paznokciami można się łatwo skaleczyć i zadrapać – robienie dziecku takiego manikiuru jest nieodpowiedzialne i świadczy braku wyobraźni jego mamy!

Co wy o tym myślicie? Przesadzamy?

Zobacz także: Kolczyki u niemowląt i małych dzieci powinny zostać zakazane?

Źródło: Instagram
Doładuj
Przeładuj