mapa Polski
fot. Fotolia

Wakacje z dzieckiem? Jak spędzić czas

Przepis na udane wakacje z dzieckiem? Mnóstwo atrakcji! Zamki, parki rozrywki, skanseny, rezerwaty zwierząt, czyli wszystko to, co sprawia, że nuda nie ma wstępu. Jeśli nie wiesz, jak spędzić czas z dzieckiem w czasie wakacji, skorzystaj z naszej "Mapy atrakcji dla dzieci"
Tatiana Audycka-Szatrawska
mapa Polski
fot. Fotolia
Mapa atrakcji dla dzieci to internetowa wyszukiwarka, która pomoże rozwiązać problem pt. "A co dzisiaj robimy?". Gdy wy się zastanawiacie, my wyszukujemy dla was atrakcje, które zachwycą was i wasze dzieci. Coś na piękną pogodę i na deszcz. Zamki, ciekawe muzea, parki rozrywki, aquaparki, obserwatoria astronomiczne, kolejki wąskotorowe, spływy tratwami, kajakami... Ciekawostki historyczne i przyrodnicze. Znane i mniej znane. Uwaga! Codziennie dodajemy nowe miejsca, nowe atrakcje, dzięki którym te i kolejne wakacje z dzieckiem będą niezapomniane.

Co zobaczyć? Gdzie pojechać? Jeśli nie wiesz, to skorzystaj z naszej "Mapy atrakcji dla dzieci". Wybierz województwo, w którym znajduje się wasza urlopowa miejscowość, a my podpowiemy ci, dokąd się wybrać, by zrobić przerwę od plaży, gór czy jeziora.

Pomożecie? Pomożemy!

Pomóżcie nam tworzyć bazę miejsc atrakcyjnych dla rodzin z dziećmi. Jeśli byliście gdzieś, gdzie spędziliście miło czas z dzieckiem, polećcie je innym. Napiszcie do nas na adres redakcja@babyonline.pl, w temacie wpiszcie "mapa atrakcji" (albo w komentarzu pod tekstem), a my w swoim imieniu i innych rodzin podziękujemy wam za to serdecznie.


ZOBACZ TEŻ: Wakacje z dzieckiem nad morzem – 10 najlepszych miejscowości dla rodzin z małymi dziećmi
Redakcja poleca: Przegląd kostiumów kąpielowych dla dzieci Mothercare
Na letnie upały musimy jeszcze trochę zaczekać. Mimo to w sklepach Mothercare pojawiła się już kolekcja kostiumów kąpielowych dla dzieci. Zobacz je!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy