GRY
 
 

Maraton Artystyczny

30.04,godz.16.00 - 1.05,godz.18.00 CSE Światowid zaprasza wszystkich do udziału w 26 – godzinny Maratonie Artystycznym.

CSE Światowid

Ponad doba świetnej zabawy w twórczej atmosferze. Masz ochotę malować, lepić, fotografować, tańczyć, grać czy pisać?
Zostały ostatnie wolne miejsca i tylko trzy dodatkowe dni na zgłaszanie się.

Malarstwo, rysunek, ceramika, fusing czy grafika to dopiero początek – warsztaty bębniarskie i szczudlarskie, a także teatralne, ćwiczenia z salsy, profesjonalny kącik fotograficzny, a także literackie zmagania z horrorem w odcinkach to część z zaplanowanych przedsięwzięć. Ale 26 – godzinny Maraton Artystyczny ma do siebie to, że część działań odbywa się spontanicznie, w tej przestrzeni twórczej niewiele rzeczy ogranicza wyobraźnię uczestników.

Uczestnikiem może być każdy bez względu na wiek i doświadczenie wystarczy odrobina artystycznych zdolności, dużo chęci i wytrwałości.

- Mamy jeszcze trochę wolnych miejsc więc wszyscy, którzy chcieliby wziąć udział, a przegapili termin dostarczania zgłoszeń mają na to trzy dodatkowe dni  - mówi Magdalena Czarnocka z CSE „Światowid”.

Tegoroczny Maraton Artystyczny rozpocznie się 30 kwietnia o godz. 16.00, zakończy się 1 maja o godz. 18.00. Oprócz około stu uczestników Maratonu, organizatorzy zawsze chętnie witają gości, którzy przełamują monotonię godzin spędzanych przy sztalugach i zagrzewają do dalszego wysiłku. 

A w tym roku oprócz radości dla oczu znajdzie również coś dla uszu - będzie muzycznie bo do maratonowych działań włączają się absolwenci Szkoły Muzycznej w Elblągu. Twórcze działania wspierają także: Liceum Plastyczne w Gronowie Górnym, Stowarzyszenie Elbląg Europa, Elbląskie Spacery Fotograficzne, Braniewskie Centrum Kultury, a także Kreatywni.tv.

Na zgłoszenia wszystkich chętnych do uczestniczenia w 26 – godzinnym Maratonie Artystycznym organizatorzy czekają jeszcze do 26 kwietnia – szczegóły i karta zgłoszenia dostępne są pod linkiem -  http://swiatowid.elblag.pl/pl/aktualnosci/imprezy/chcesz-sprobowac-swoich-si-w-26-godzinnym-maratonie-artystycznym/.
Redakcja poleca: Zobacz, jak Anna Dereszowska znalazła talent w sobie i co odkryła u swojej córki! [WIDEO]
"Szkoliłam rysunek, bo miałam być architektem" – mówiła aktorka podczas spotkania w Akademii 5.10.15. Zdradziła jedną ważną rzecz, która pomogła jej znaleźć klucz do tego, co chce w życiu robić!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj