Pokój syna Marcina Mroczka
fot. Instagram/mroczek_marcin

Marcin Mroczek pochwalił się pokojem syna

Może chcecie się zainspirować?
Milena Oszczepalińska
Pokój syna Marcina Mroczka
fot. Instagram/mroczek_marcin
Marcin Mroczek wydaje się być bardzo zaangażowany w rolę ojca. Lubi spędzać czas z synami, co często dokumentuje zdjęciami na Instagramie. Tym razem pokazał pokoik jednego z synów – Kacpra. W wykończenie go aktor włożył sporo pracy, choć z braku czasu musiał urządzać pokoik na raty. Efekt końcowy wygląda tak. Podoba wam się?

Stylowy pokój dla małego chłopca

Trzeba przyznać, że pokoik Kacpra jest naprawdę uroczy. Stonowane kolory wbrew pozorom są doskonałym wyborem dla dziecka. Wystarczy, że zabawki są niezwykle kolorowe. Tło, czyli meble, ściany, podłoga nie muszą skupiać na sobie uwagi zajętego zabawą malucha. W jasnym , stonowanym pokoju łatwiej też jest się wyciszyć, więc usypianie dziecka w takim miejscu jest po prostu prostsze.
Redakcja poleca: Lampion z dyni: jak go zrobić krok po kroku? [WIDEO]
Lampion z dyni to jedna z tradycji na Halloween. Gotowy lampion może zdobić dom przez całą jesień, a nie tylko w święto duchów. Podpowiadamy, jak go zrobić w kilku prostych krokach (i co zrobić, żeby przetrwał dłużej!). Jego wykonanie naprawdę nie jest trudne!

Jak Marcin Mroczek spełnia się w roli ojca?

Aktor świetnie się czuje w towarzystwie synów i bardzo ceni czas, który może im poświęcić. Kiedy jest ładna pogoda, chętnie zabiera ich na plac zabaw, a gdy pada deszcz wybiera zamknięte bawialnie.


Marcin Mroczek wie też, że mama chłopców od czasu do czasu potrzebuje mieć chwile tylko dla siebie. Nie jest to dla niego problemem, po protu zabiera chłopców na „męski” spacer. Jesteśmy pod wrażeniem. Aktor jako tata spisuje się na piątkę! :) Też tak sądzicie?

Zobacz też: Gdy mama ma na głowie cały dom, tata...

Źródło: Instagram
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy