marek kondrat z córką
fot. Facebook Marka Kondrata

Marek Kondrat opublikował pierwsze zdjęcie z córką. W tle symbol LGBT

Marek Kondrat należy do nielicznych, którzy chronią swoje życie prywatne przed mediami. Po 3 latach od narodzin córki, aktor postanowił po raz pierwszy opublikować zdjęcie z Helenką na swoim Facebooku. Fotografia wywołała ogromne poruszenie wśród jego fanów.
Katarzyna Gałązkiewicz
marek kondrat z córką
fot. Facebook Marka Kondrata
Mimo że Kondrat unika rozgłosu, kilka lat temu aktor znalazł się w samym centrum medialnego zainteresowania za sprawą związku z 38 lat młodszą od siebie córką Grzegorza Turnaua, Antoniną. Po pewnym czasie okazało się, że 62-letniego wówczas aktora połączyła z 24-latką  prawdziwa miłość, którą zaakceptował nawet Grzegorz Turnau. Zakochani wkrótce wzięli ślub, na którym zjawił się także ojciec panny młodej.

Pierwsze zdjęcie Helenki w mediach

Trzy lata temu na świat przyszła córka Antoniny Turnau i Marka Kondrata, Helena. Dumny  tata przez 3 lata nie chwalił się pociechą w mediach, aż w końcu postanowił zrobić wyjątek.
W sobotę na facebookowym profilu Marka Kondrata pojawiło się wymowne zdjęcie, które uwiecznia spacer aktora z 3-letnią córeczką pod tęczową flagą, która jest symbolem społeczności LGBT. Tęczowa flaga wraz z sercem pojawiła się także w opisie zdjęcia.

Fani aktora nie ukrywają zachwytu nad fotografią:

„Pięknie kolorowo różnorodnie i niech tak zostanie do tego dołożyć tolerancję akceptację otwartość i szacunek
„Piękna i mądra postać. Słodki widok do tego”
„Piękne zdjęcie, które dużo mówi. SZCZĘŚCIE i MIŁOŚĆ”.

Jak się wam podoba opublikowana fotografia? Podzielcie się z nami wrażeniami w komentarzach!

Zobacz także:
Redakcja poleca: Klara Lewandowska ma urodziny! [CZEGO ŻYCZY JEJ REDAKCJA MAMOTOJA.PL]
Córeczka Roberta Lewandowskiego kończy rok! Zobaczcie na naszym filmie, czego jej życzymy z okazji urodzin. A może dołączycie się do życzeń redakcji? Zapraszamy, wystarczy kliknąć „udostępnij”!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy