Marek Walczak został dziadkiem
fot. Instagram

Marek Walczak z „Rolnik szuka żony” został DZIADKIEM. A ma rocznego syna!

Popularny rolnik cieszy się narodzinami wnuka i przesyła pozdrowienia wraz z... rocznym synkiem. Mały Franek właśnie został wujkiem, z którym wnuk Marka będzie mógł bawić się w piaskownicy.
Magdalena Drab
Marek Walczak został dziadkiem
fot. Instagram
Marek Walczak zyskał popularność i sympatię widzów programu „Rolnik szuka żony”, gdy związał się z 18 lat młodszą Julką Chmielewską i zaczął na nowo układać swoje życie. A w życiu rolnika sporo się dzieje: nie dość, że ma rocznego synka, to jeszcze został dziadkiem.

Marek Walczak został dziadkiem

Marek Walczak i Julia Chmielewska poznali się dzięki programowi „Rolnik szuka żony”, a rok temu doczekali się synka. Późne ojcostwo odmieniło życie Marka, który w krótkim czasie pozbył się długów i zaczął rozkręcać nowy biznes agroturystyczny. Teraz szczęście rodzinne rolnika osiągnęło szczyt, bo dorosła już córka Marka właśnie urodziła mu wnuka. 

„Od kilku dni jesteśmy najszczęśliwszymi chłopakami na świecie. Wujek, dziadek i Jelonek pozdrawiają świat” − skomentował Marek narodziny wnuka.

Pisząc o wujku, rolnik miał oczywiście na myśli swojego rocznego syna. Chłopcy będą mogli się razem bawić i dorastać − zupełnie jak bracia!

Zobacz też:
Redakcja poleca: Joga w ciąży – asany dozwolone i zakazane [WIDEO]
Joga w ciąży to dobry pomysł pod warunkiem, że zajęcia prowadzi doświadczony instruktor, który potrafi dopasować praktykę jogi do potrzeb i możliwości ciężarnych. Dzięki jodze w ciąży można łagodzić ciążowe dolegliwości, zapobiegać im oraz z większą łatwością przetrwać poród. Jednak czy jogę w ciąży można praktykować już w pierwszym trymestrze? Sprawdź, jakie asany są dozwolone, a jakie zakazane oraz dowiedz się więcej o jodze w ciąży.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy