Marek Walczak został dziadkiem
fot. Instagram

Marek Walczak z „Rolnik szuka żony” został DZIADKIEM. A ma rocznego syna!

Popularny rolnik cieszy się narodzinami wnuka i przesyła pozdrowienia wraz z... rocznym synkiem. Mały Franek właśnie został wujkiem, z którym wnuk Marka będzie mógł bawić się w piaskownicy.
Magdalena Drab
Marek Walczak został dziadkiem
fot. Instagram
Marek Walczak zyskał popularność i sympatię widzów programu „Rolnik szuka żony”, gdy związał się z 18 lat młodszą Julką Chmielewską i zaczął na nowo układać swoje życie. A w życiu rolnika sporo się dzieje: nie dość, że ma rocznego synka, to jeszcze został dziadkiem.

Marek Walczak został dziadkiem

Marek Walczak i Julia Chmielewska poznali się dzięki programowi „Rolnik szuka żony”, a rok temu doczekali się synka. Późne ojcostwo odmieniło życie Marka, który w krótkim czasie pozbył się długów i zaczął rozkręcać nowy biznes agroturystyczny. Teraz szczęście rodzinne rolnika osiągnęło szczyt, bo dorosła już córka Marka właśnie urodziła mu wnuka. 

„Od kilku dni jesteśmy najszczęśliwszymi chłopakami na świecie. Wujek, dziadek i Jelonek pozdrawiają świat” − skomentował Marek narodziny wnuka.

Pisząc o wujku, rolnik miał oczywiście na myśli swojego rocznego syna. Chłopcy będą mogli się razem bawić i dorastać − zupełnie jak bracia!

Zobacz też:
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy