Marina i Wojciech Szczęśni
fot. Instagram/marina_official

Marina i Wojtek oddali dwa bilety na mecz Polska-Kolumbia. Możesz je wylicytować i pomóc 2-letniej Jadzi

Wkrótce sami zostaną rodzicami, dziś zrobili piękny gest dla chorej dziewczynki.
Milena Oszczepalińska
Marina i Wojciech Szczęśni
fot. Instagram/marina_official
Marina i Wojtek Szczęśni pewnie już odliczają tygodnie do narodzin ich pierwszego dziecka i jak wszyscy rodzice najbardziej na świecie chcą, by było po prostu zdrowe. Przy okazji tegorocznego mundialu postanowili pomóc powrócić do zdrowia innemu dziecku – 2-letniej Jadzi, która ma problemy z jedną nóżką i przez to nie rozwija się prawidłowo.

Para oddała na licytację charytatywną  2 bilety na mecz Polska-Kolumbia. Biletów nie ma już w sprzedaży, więc dla prawdziwych fanów piłki nożnej jest to nie lada gratka. Zwycięzca licytacji będzie mógł oglądać mecz na żywo w jednym z najlepszych sektorów na stadionie w rosyjskim Kazaniu, a pieniądze zostaną przekazane na operację dziewczynki. Przyznajemy, że jesteśmy pod wrażeniem pomysłowości i wielkiego serca gwiazdorskiej pary! Będziecie licytować?

Wylicytuj 2 bilety na mecz Polski z Kolumbią i pomóż małej Jadzi

Licytacja odbywa się za pośrednictwem Allegro. Trwa bardzo krótko – tylko do czwartku do wieczora, ponieważ mecz rozegra się już w niedzielę, a bilety muszą jeszcze dotrzeć do zwycięzcy. Na swoim profilu na Instagramie Marina dodała post, w którym wyjaśniła szczegóły akcji, na którą przekazuje bilety. Napisała: „Kochani ! Mamy ważny komunikat ! Musimy rozpędzić zbiórkę dwuletniej Jadzi , która musi stanąć #naRowneNogi Musimy zebrać 750 tys. na pierwszą z 4 operacji. Jej lewa nóżka jest źle wykształcona , wolniej rośnie i dzisiaj brakuje jej już 8 cm - później może brakować ich nawet 30 ! Jadzia chce się wspinać , jeździć na rowerze , wstawać lewą nogą z łóżka  i biegać za autobusem razem z siostrą . Pomożecie?

A jeśli ktoś nie chce jechać na mundial, może po prostu wpłacić dowolną kwotę na rzecz Jadzi na stronie www.pomagam.pl/narownenogi

Marina zachęca swoich fanów do ofiarności i przypomina, że DOBRO WRACA. Zgadzamy się z nią w 100% i kibicujemy małej Jadzi, by w końcu mogła stanąć na równych nogach!

Zobacz też:
Redakcja poleca: Gdy rodzi się chore dziecko...
Czasem ciąża przebiega bez niepokojących objawów, a mimo to na świat przychodzi chore dziecko. Jak dowiadują się o tym rodzice? Czy mogą liczyć na wsparcie?
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy