GRY

Marina Łuczenko już urodziła! Pochwaliła się uroczą fotografią maluszka

Para jak najdłużej starała się utrzymać ciążę w tajemnicy, dziś szczęśliwi rodzice zdradzili płeć i imię maluszka.
Marina Łuczenko w ciąży
fot. Instagram
"Kochani, dziękuję Wam serdecznie za wszystkie życzenia urodzinowe i zarazem chciałabym Wam z radością oznajmić, że 30.06.18 przywitaliśmy na świat naszego cudownego synka👣. Liam jest już z nami w domku i ma się dobrze❤️👪 Chcielibyśmy z całego serca podziękować dyrekcji i sztabowi medycznemu szpitala im. Świętej Rodziny w Warszawie za profesjonalizm, dyskrecję i wspaniałą opiekę! 🙏" napisała Marina na swoim profilu. To samo zdjęcie zamieścił dumny tata: „świat przyszedł nasz syn - Liam! 😍 Mamusia, żona i moja bohaterka @marina_official czuje się dobrze i po raz kolejny udowodniła, że jest najsilniejszą kobietą na świecie! Kocham i dziękuje! ❤️ A few days ago we welcomed to the world our beautiful son - Liam! 😍” napisał Wojtek na Instagramie.

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny zostali rodzicami

Marina i Wojtek poznali się w 2013 roku. Z początku nic nie wskazywało na to, że zostaną parą. Podobno to Wojtek zasypywał Marinę smsami i bardzo nalegał na spotkania. Piosenkarka nie była jednak zainteresowana związkiem z piłkarzem. Ostatecznie para w 2016. roku wzięła ślub. Pod koniec ubiegłego roku pojawiły się plotki, że Marina i Wojtek spodziewają się dziecka. Spostrzegawczy fani zauważyli, że piosenkarka wrzuca stare zajęcia na profil Instagramowy, Marina także przestała się pojawiać publicznie. Para jak najdłużej starała się utrzymać ciążę w tajemnicy, a doniesienia mediów sami zainteresowani potwierdzili dopiero w maju. Ani Marina, ani Wojtek  jednak nie zdradzili, kiedy mały Szczęsny lub Szczęsna ma się pojawić na świecie.

Dziś na profilach szczęśliwych rodziców pojawiły się posty potwierdzające, że maluszek urodził się kilka dni temu. Liam Szczęsny przyszedł na świat 30 czerwca w Warszawie. Świeżo upieczonym rodzicom serdecznie gratulujemy!

Czego życzycie Marinie i Wojtkowi?

Źródło: Instagram

Zobacz także:
Redakcja poleca: Katarzyna Zielińska przyznaje, że dla dziecka całkiem "straciła głowę". Znacie to? [WIDEO]
Aktorka przyznaje, że mały Henio owinął ją sobie wokół palca. Rozumiecie, co ma na myśli?

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Szczepimy, bo kochamy!

Zimowy wypoczynek