Royal baby
fot. Fotolia

Kolejne "royal baby". U kogo tym razem?

Kilka miesięcy temu cała Polska żyła narodzinami córeczki Ani i Roberta Lewandowskich. Media donoszą, że wkrótce pojawi się na świecie kolejne "royal baby". Czyja rodzina tym razem się powiększy?
Royal baby
fot. Fotolia
Wszystko wskazuje na to, że Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojtek Szczęsny wkrótce zostaną rodzicami. Jak donoszą media, Marina jest w trzecim miesiącu ciąży! Będzie to pierwsze dziecko piosenkarki i bramkarza reprezentacji Polski.

Kolejne "royal baby"?

Jak widać Wojtek Szczęsny postanowił iść w ślady Roberta Lewandowskiego i teraz kolejna piłkarska rodzina zyska nowego członka!

Według doniesień, Marina była widziana kilkakrotnie w jednym z prywatnych szpitali w Warszawie. Jak się okazuje, miała istotny powód, aby bywać tam w ostatnich tygodniach.
Redakcja poleca: Katarzyna Zielińska przyznaje, że dla dziecka całkiem "straciła głowę". Znacie to? [WIDEO]
Aktorka przyznaje, że mały Henio owinął ją sobie wokół palca. Rozumiecie, co ma na myśli?

Marina Łuszczenko jest w ciąży?

"To trzeci miesiąc ciąży, więc jest trochę przewrażliwiona na tym punkcie i chodzi do ginekologa z każdą rzeczą. Jak sama mówi, jeszcze do końca do niej nie dotarło, że wkrótce zostanie mamą" – donoszą media. Podobno Piosenkarka jest tym bardzo poddenerwowana, ale na szczęście ma duże wsparcie ze strony męża.
 
 

❤️ #my #love #rome #roma #couple #couplegoalslove #couplegoals

Post udostępniony przez MaRina (@marina_official)


Wojtek daje jej wiele wsparcia. Według niego Marina będzie najlepszą matką na świecie. Takie słowa są jej teraz bardzo potrzebne i dodają jej sporo otuchy – podane źródło.

Nie pozostaje nam nic innego jak złożyć serdeczne gratulacje przyszłym rodzicom. Mamy nadzieję, że niebawem Marina Łuczenko-Szczęsna i jej mąż, oficjalnie ogłoszą tę radosną nowinę.

Czy myślicie, że dziecko piosenkarki i bramkarza zostanie kolejnym "royal baby"? Piszcie w komentarzach!

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Zobacz także: 
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy