Marina świetuje z synkiem Dzień Dziecka
fot. screen/Instagram instagram.com/marina_official

Marina z synkiem już świętują Dzień Dziecka - zobacz, jaką maluch ma zabawkę!

Sądząc po zabawce, jaką piosenkarka sprezentowała synkowi widać, że mama bardzo dba o jego rozwój. Zobacz, czym się bawi Liam i do kogo jest coraz bardziej podobny!
Agnieszka Majchrzak
Marina świetuje z synkiem Dzień Dziecka
fot. screen/Instagram instagram.com/marina_official
Żona Wojciecha Szczęsnego, bramkarza reprezentacji Polski w piłce nożnej wspaniale odnalazła się w roli mamy i chętnie dzieli się swoim szczęściem w mediach społecznościowych. Zarówno macierzyństwo, jak i małżeństwo pięknie jej służą, co widać też na opublikowanych ostatnio zdjęciach z synkiem - przypomina bardziej nastolatkę niż mamę prawie rocznego bobasa!

Liam w czerwcu skończy roczek

Do Dnia Dziecka zostało jeszcze kilka dni (tak dla porządku przypominamy, że to już w tę sobotę!), ale u Mariny i Wojtka Szczęsnego świętowanie już trwa. Trudno zresztą się temu dziwić, ich synek Liam właśnie w czerwcu skończy roczek, tak więc okazji do radości jest wiele.

Gwiazda na swoim Instagramie zamieściła zdjęcia, na których możemy zobaczyć, jak bawi się z Liamem. Wokalistka zapytała także fanów, czy mają już kupione prezenty dla swoich dzieci.

"Kochani, zbliża się Dzień Dziecka. Dla mnie ten dzień w tym roku nabiera zupełnie nowego sensu, ponieważ po raz pierwszy to święto będzie obchodził mój synek Liam. Czy macie już kupione prezenty dla swoich pociech?" - napisała.
Redakcja poleca: Najlepsza zabawka kreatywna dla przedszkolaka - film
Prezentujemy nowości rynkowe dla dzieci w wieku przedszkolnym. Którą z zabawek kreatywnych wybierzesz dla swojego dziecka?

Sprawne rączki i nóżki - czyżby rósł sportowiec?

Na fotografiach widać, że maluchowi nie brakuje kolorowych zabawek i że rodzice przywiązują dużą wagę do jego edukacji. Chłopiec stoi, podtrzymywany przez mamę przy plastikowym interaktywnym stoliku edukacyjnym, który idealnie łączy zabawę z rozwojem maluszka. Zabawka ma różne kolorowe przyciski i pokrętła wspomagające rozwój dotyku, wzroku i słuchu dziecka.
 


Patrząc na zdjęcia z Instagramu Mariny, można powiedzieć, że synek Liam rośnie jak na drożdżach i, co najbardziej rzuca się w oczy, że jest bardzo sprawny ruchowo. Na króciutkim filmiku można zobaczyć, z jaką prędkością dochodzi do zabawki. Widać, ze sportowe geny taty zostały już przekazane!

"Czysty ojciec" - napisał jeden z internautów.
 

Również widzicie to podobieństwo?

Źródło: plotek.pl
  [content:0_26994,2_1348,2_1351,0_25856:CMNews]  
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy