Marta z "Rolnik szuka żony"
fot. Instagram/marta_paszkin

Marta z programu „Rolnik szuka żony” pokazuje zdjęcie w ciąży! Co za NIESPODZIANKA!

Marta Paszkin w 7. edycji programu „Rolnik szuka żony” znalazła szczęście u boku rolnika Pawła. Para niedługo wystąpi w programie „Dance Dance Dance”. Teraz Marta z okazji swoich urodzin podzieliła się z fanami fotografiami z dawnych lat.
Joanna  Biegaj
Marta z "Rolnik szuka żony"
fot. Instagram/marta_paszkin
Marta z programu „Rolnik szuka żony” pochwaliła się na Instagramie zdjęciami sprzed kilku lat. Jedna z fotografii jest bardzo wyjątkowa, ponieważ pochodzi z czasów, gdy Marta była w ciąży. Kobieta w stanie błogosławionym prezentowała się naprawdę pięknie!  

Urodzinowa niespodzianka

Uczestniczka programu „Rolnik szuka żony” wróciła wspomnieniami do starych czasów. Publikując zdjęcia sprzed wielu lat, Marta zrobiła ogromną niespodziankę swoim fanom. Ten powrót do przeszłości spowodowany był urodzinami kobiety. 
 

Ciążowe zdjęcie Marty

Kobieta przy okazji publikacji tego zdjęcia zdradziła, jak ważna jest dla niej rola mamy. Marta uważa, że macierzyństwo jest najpiękniejszą rzeczą, która mogła ją spotkać. 

Marta Paszkin w ciąży,  Instagram/marta_paszkin

Zmieniające się ciało

Marta zrobiła swoim fanom ogromną niespodziankę, publikując dużo swoich starych zdjęć. Kobieta pokazała między innymi, jak na przestrzeni lat zmieniło się jej ciało. 

Marta Paszkin kilka lat temu, Instagram/marta_paszkin


Kształtowanie charakteru

Marta pochwaliła się również zdjęciem z dzieciństwa. Zdradziła, że harcerstwo ukształtowało ją jako człowieka i dało  piękne wspomnienia. 

Marta Paszkin sprzed wielu lat, Instagram/marta_paszkin
Zobacz także: 
Redakcja poleca: Joga w ciąży – asany dozwolone i zakazane [WIDEO]
Joga w ciąży to dobry pomysł pod warunkiem, że zajęcia prowadzi doświadczony instruktor, który potrafi dopasować praktykę jogi do potrzeb i możliwości ciężarnych. Dzięki jodze w ciąży można łagodzić ciążowe dolegliwości, zapobiegać im oraz z większą łatwością przetrwać poród. Jednak czy jogę w ciąży można praktykować już w pierwszym trymestrze? Sprawdź, jakie asany są dozwolone, a jakie zakazane oraz dowiedz się więcej o jodze w ciąży.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy