Marta Żmuda Trzebiatowska
fot. ONS.pl

Marta Żmuda Trzebiatowska ujawniła imię dziecka!

Tym samym wiemy też w końcu, czy to chłopiec, czy dziewczynka. Jesteście ciekawi?
Milena Oszczepalińska
Marta Żmuda Trzebiatowska
fot. ONS.pl
Niedawno pisaliśmy o tym, że Marta Żmuda Trzebiatowska została po raz pierwszy mamą. Aktorka była bardzo enigmatyczna. Nie chciała wyjawić ani imienia dziecka, ani nawet jego płci. Jedyne, czym podzieliła się z fanami, to wiadomość o tym, że właśnie zaznała pełni szczęścia. Aktorka przyznała też, że zdecydowała się na pobranie i przechowywanie krwi pępowinowej w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo swojego maluszka.

W końcu jednak zdradziła nieco więcej. Wiemy już, jak ma na imię syn Marty. Tak, gwiazda przyznała, że została mamą chłopca. Jak go nazwała?

Jak ma na imię syn Marty Marty Żmudy Trzebiatowskiej?

Jak podaje portal Party.pl, Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula nazwali syna Bruno. Para wybrała polskie, ale nie bardzo popularne imię. Podoba wam się?

Wciąż jednak aktorka nie upublicznia wizerunku dziecka, nie pokazała jeszcze żadnego jego zdjęcia. Aktorka wychodzi z założenia, że to ona jest osobą publiczną, a nie jej syn i chce jak najbardziej chronić swoją prywatność.

Przypominamy, że Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula są parą od kilku lat. W 2015 roku wzięli ślub. Syn Bruno jest ich pierwszym dzieckiem.  

Zobacz też: Marta Żmuda Trzebiatowska o pobieraniu krwi pępowinowej

Źródło: Party.pl
Redakcja poleca: Stare imiona – dla dziewczynek i dla chłopców, najpopularniejsze 100 lat temu i nadal modne [WIDEO]
Mamy dla was zestaw starych imion, które były najpopularniejsze w czasach naszych dziadków i pradziadków. Niektóre z nich nadal są bardzo modne i biją rekordy popularności!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 6 głosy

Zobacz także

Popularne tematy