Marta Żmuda Trzebiatowska
fot. ONS.pl

Marta Żmuda Trzebiatowska urodziła!

Aktorka wczoraj powitała na świecie swoje pierwsze dziecko.
Milena Oszczepalińska
Marta Żmuda Trzebiatowska
fot. ONS.pl
Marta Żmuda Trzebiatowska jest jedną z tych polskich gwiazd, które nie zamierzają robić kariery na życiu prywatnym. Aktorka nie tylko nie obnosiła się ze swoją ciążą, ale wręcz jakby ten fakt ukrywała. Kiedy jednak pojawiła się w lipcu na premierze spektaklu pt. „Otwarcie sezonu” z wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem, wszystko było jasne. A wczoraj Marta i jej mąż Kamil Kula zostali po raz pierwszy rodzicami. Menadżerka aktorki zapewnia, że "Marta i dziecko czują się świetnie". Gratulujemy!

Marta Żmuda Trzebiatowska urodziła swoje pierwsze dziecko

Tak samo, jak aktorka nie chwaliła się ciążowym brzuszkiem, tak i teraz raczej nie mamy co liczyć na zdjęcie maleństwa. Marta i Kamil nie zdradzili nawet jak dotąd, jakiej płci jest ich dziecko. Ciekawe, kiedy się przełamią. Tymczasem aktorka pochwaliła się na Instagramie kwiatami, jakie dostała z okazji narodzin i dodała słodki komentarz „love is in the air” (miłość jest w powietrzu). Domyślamy się, że aktorka właśnie poczuła, czym jest miłość od pierwszego wejrzenia…
 

Love is in the air 😍❤❤❤ #pełniaszczęścia #miłośćjestnajważniejsza #miłegowieczoruwszystkim 👋🏻🤗❤️

Post udostępniony przez Marta Żmuda Trzebiatowska (@mzmudatrzebiatowskaofficial)

Redakcja poleca: Ciążowe brzuszki polskich gwiazd [WIDEO]
Wszystkie przyszłe mamy są piękne, a rosnący brzuszek to powód do dumy i chwalenia się. Zobaczcie najpiękniejsze zdjęcia z sesji magazynu Viva! polskich gwiazd w ciąży i... zainspirujcie się! Sesja zdjęciowa z brzuszkiem to niesamowita rodzinna pamiątka – nie tylko dla celebrytek!

Marta Żmuda Trzebiatowska od dawna kompletowała wyprawkę dla dziecka

Choć aktorka przez całą ciążę milczała na temat swojego odmiennego stanu, zdarzało się jej od czasu do czasu opublikować zdjęcie z jakimiś akcesoriami dla niemowlaków. Oto dodatki, na jakie się zdecydowała:


Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula są małżeństwem od 2015 roku. Teraz czeka ich sporo zmian, mamy nadzieję, że w nowych rolach odnajdą się znakomicie. Fani Marty muszą też uzbierać się w cierpliwość, ponieważ aktorka na pewno zniknie z życia zawodowego na jakiś czas. Rola mamy jest w tej chwili dla nie najważniejsza.  

Zobacz też: Ciężarna Magdalena Boczarska królowała na festiwalu filmowym w Gdyni

Źródło: Instagram, Jastrząb Post
Oceń artykuł

Ocena 4 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy