marta żmuda trzebiatowska urodziła
fot. Instagram Marty Żmudy-Trzebiatowskiej

Marta Żmuda-Trzebiatowska została mamą po raz drugi. Aktorka opublikowała zdjęcie!

Marta Żmuda Trzebiatowska i jej mąż Kamil Kula przywitali na świecie drugie dziecko. Para jest rodzicami 2,5-letniego Bruna, który od kilku dni ma młodsze rodzeństwo. Aktorzy chcieli zachować informację o porodzie tylko dla siebie, jednak pod szpitalem trafili na paparazzi.
Katarzyna Gałązkiewicz
marta żmuda trzebiatowska urodziła
fot. Instagram Marty Żmudy-Trzebiatowskiej
W sobotę sieć obiegła informacja o porodzie aktorki. Zarówno Marta Żmuda-Trzebiatowska jak i i jej mąż osobiście nie przekazali swoim fanom wieści, że zostali rodzicami kolejnego dziecka, mimo że oboje są aktywni w mediach społecznościowych. Jak informuje portal viva.pl Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula odwiedzili szpital z noworodkiem w nosidełku, co pozwala przypuszczać, że gwiazda musiała urodzić drugie dziecko wcześniej. W dniu wykonania fotografii młodzi rodzice przybyli do kliniki prawdopodobnie na badania dziecka. Dzisiaj aktorka opublikowała na Instagramie znaczące zdjęcie wraz z wierszem:

Jak ma na imię dziecko i jakiej jest płci?

Wielu fanów małżeństwa zastanawia się, jakiej płci jest drugie dziecko pary. Na razie nie wiadomo, czy Bruno ma siostrę czy brata. Jak informuje viva.pl na zdjęciach wykonanych przez paparazzi widać, że maleństwo ma na sobie różową czapeczkę, ale przykryte jest niebieskim kocykiem. Wybrane kolory nie pomogą więc ciekawskim w rozwiązaniu zagadki. Marta Żmuda Trzebiatowska niejednokrotnie podkreślała, że nie lubi mówić o swoim prywatnym życiu w mediach, nie dziwi więc fakt, że poród utrzymywała w tajemnicy oraz to, że nie dzieli się szczegółami dotyczącymi płci czy imienia dziecka. Informacja przekazana w formie wiersza jest subtelnym nawiązaniem do porodu i doświadczenia, jakim jest macierzyństwo. 

Redakcja mamotoja.pl gratuluje szczęśliwym rodzicom narodzin drugiego dziecka i życzy wszystkiego, co najlepsze!

Źródło: viva.pl

Zobacz także:
Redakcja poleca: Klara Lewandowska ma urodziny! [CZEGO ŻYCZY JEJ REDAKCJA MAMOTOJA.PL]
Córeczka Roberta Lewandowskiego kończy rok! Zobaczcie na naszym filmie, czego jej życzymy z okazji urodzin. A może dołączycie się do życzeń redakcji? Zapraszamy, wystarczy kliknąć „udostępnij”!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy