Martyna Gliwińska o samotnym macierzyństwie
fot. Instagram

Martyna Gliwińska docenia samotne macierzyństwo: bez mężczyzny w domu ma spokój

Była partnerka Jarosława Bieniuka przyznała, że samodzielne wychowywanie dziecka to dla niej więcej spokoju na co dzień. W przeciwieństwie do swoich koleżanek Martyna Gliwińska nie musi opiekować się dzieckiem i niedojrzałym mężczyzną jednocześnie.
Magdalena Drab
Martyna Gliwińska o samotnym macierzyństwie
fot. Instagram
Samotne macierzyństwo nie musi oznaczać samych problemów. Dla Martyny Gliwińskiej to więcej luzu i mniej codziennych frustracji.

Martyna Gliwińska o samotnym macierzyństwie: „Mam spokój” 

Była partnerka Jarosława Bieniuka sama zajmuje się ich wspólnym synem, ponad rocznym Kazikiem. Jak się okazuje, brak partnera nie jest dla niej wcale udręką. Wręcz przeciwnie – bez mężczyzny, którym być może musiałaby się opiekować tak samo jak dzieckiem, ma mniej trosk i stresu.

„Często patrzę na moje koleżanki, które wychowują dzieci i mają jeszcze w domu mężczyzn, którym też muszą matkować, i wtedy cieszę się, że ja mam przynajmniej spokój” – odpowiedziała na Instagramie na pytania fanów, którzy pytali ją o to, jak sobie radzi.

Oczywiście Martyna Gliwińska, jak każda młoda mama, bywa bardzo zmęczona i zdarza się jej całkiem opadać z sił. Spokojna głowa jest jednak w takich sytuacjach nie do przecenienia! Gratulujemy siły i życzymy powodzenia.
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Lampion z dyni: jak go zrobić krok po kroku? [WIDEO]
Lampion z dyni to jedna z tradycji na Halloween. Gotowy lampion może zdobić dom przez całą jesień, a nie tylko w święto duchów. Podpowiadamy, jak go zrobić w kilku prostych krokach (i co zrobić, żeby przetrwał dłużej!). Jego wykonanie naprawdę nie jest trudne!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy