Martyna Wojciechowska i jej córka
fot. Instagram

Martyna Wojciechowska: „Macierzyństwo to najbardziej fascynująca, ale też najtrudniejsza podróż w moim życiu”

Martyna Wojciechowska świętuje 13. urodziny córki. Podróżniczka podzieliła się z fanami archiwalnym zdjęciem i przygotowała wzruszający wpis!
Sylwia Arlak
Martyna Wojciechowska i jej córka
fot. Instagram
Trzynaście lat temu Martyna Wojciechowska została mamą. Jak mówi sama podróżniczka, kiedy na świat przyszła jej córka, Marysia, wszystko się zmieniło. W wielu wywiadach podkreśla, że jest dumna z relacji, jaką udało im się stworzyć. Podróżniczka i jej córka są bardzo zżyte i uwielbiają spędzać ze sobą czas.

Martyna Wojciechowska wzruszająco o relacji z córką

Z okazji 13. urodzin Marysi Martyna Wojciechowska opublikowała na swoim profilu na Instagramie archiwalne zdjęcie i wzruszający wpis. Jej zdaniem macierzyństwo to piękna, ale też bardzo trudna podróż.

„Lata mijają, a ja wciąż nie mogę za nią nadążyć... 13 lat temu na świecie pojawiła się Marysia! I wywróciła całe moje życie do góry nogami. Zawsze powtarzam, że macierzyństwo to najbardziej fascynująca, ale też najtrudniejsza podróż w moim życiu. W dodatku bez mapy. Patrzę na nią, zmieniającą się każdego dnia, i jestem najdumniejszą mamą świata. Mam w domu małą kobietę o wielkim sercu, która z ciekawością, odwagą, ale też z wielką wrażliwością i empatią dla innych ludzi eksploruje otaczający ją świat. Córeńko najdroższa, miej odwagę marzyć i realizować swoje marzenia. A ja zawsze będę przy Tobie. #WspieramNieOceniam i kocham bezwarunkowo” – napisała Martyna Wojciechowska na Instagramie.
 

Pod wpisem pojawiła się masa wspierających komentarzy.

„Bardzo wzruszający wpis...” – skomentowała jedna z internautek.

„Na temat macierzyństwa podpisuję się obiema rękami, dokładnie tak mam, ze swoim synem. Zauważyłam też, że odkąd mój syn przyszedł na świat, to są najpiękniejsze, ale zarazem najszybsze lata mojego życia...” – napisała fanka.

„Moja córeczka także ma dziś urodziny. W tym dniu urodziły się odważne, mądre i pomysłowe dziewczyny” – dodała kolejna z nich.

Przyłączamy się do życzeń!

Zobacz też:
Redakcja poleca: Poznaj świąteczne plany Joanny Koroniewskiej - VIDEO
Joanna Koroniewska zdradza nam, jaka jest jej ulubiona potrawa i co kupi dziecku pod choinkę.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy