GRY
 
 

Martyna Wojciechowska została mamą!

Dziennikarka urodziła córeczkę! Marysia przyszła na świat 17 kwietnia.

martyna wojciechowska
fot. ONS
Córeczka Martyny Wojciechowskiej (34) i Jerzego Błaszczyka (37) urodziła się w czwartek, 17 kwietnia, o ósmej rano. Marysia jest zdrowa, po narodzinach ważyła 3300 g i mierzyła 50 cm. – Jest najpiękniejsza na świecie! Jesteśmy tacy dumni – mówi „Party” młoda mama.

Martyna jest tym bardziej szczęśliwa, że jeszcze do niedawna nie była pewna, czy w ogóle będzie mogła mieć dzieci. W wywiadzie dla „Twojego Stylu” Wojciechowska wyznała, że lekarze „nie wróżyli jej macierzyństwa”. „Rozpatruję to w kategoriach cudu”, powiedziała wtedy o swojej ciąży. Podkreślała też, że Jerzy przez cały czas bardzo ją wspierał: „Przeczytał wszystkie książki na temat ciąży, zanim ja po nie sięgnęłam”.

Martyna i Jerzy znają się od kilku lat, ale dopiero rok temu zbliżyli się do siebie. Jerzy z zawodu jest informatykiem, a z zamiłowania nurkiem. W zeszłym roku pobił rekord Polski w nurkowaniu głębinowym (zszedł pod wodę na głębokość 231 metrów). Świeżo upieczeni rodzice na jakiś czas zwolnią tempo pracy (Martyny na razie nie zobaczymy w TVN Turbo, gdzie prowadzi „Automaniaka”).

(MT)
Redakcja poleca: Martyna Wojciechowska dla córki staje po stronie natury!
Znana dziennikarka, podróżniczka i pisarka oraz mama 9-letniej Marysi jest również ambasadorką programu „Po stronie natury". I nie ukrywa, że robi to dla dziecka.

Ocena (0 oceny)

0.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj