GRY
 
 

13-latka, na którą warto głosować w „Must Be The Music”

Marysia Markiewicz ma 13 lat i doszła do finału „Must Be The Music”! Mieszka na wsi, wychowuje ją babcia, dziewczynka dostaje stypendium dla utalentowanych dzieci od Fundacji Przyjaciółka i... ma szanse wygrać! Pomóżmy jej spełnić marzenie.

„To nie ja byłam Ewą” to piosenka trudna. Wielu całkiem dobrych wykonawców sobie z nią po prostu nie radzi. Ale młodziutka Marysia Markiewicz zrobiła to perfekcyjnie! Doszła do finału „Must Be The Music/Tylko Muzyka”. W niedzielę 23 listopada o godz. 20 w Polsacie pomóżmy jej wygrać!

Trudna droga do finału

Marysię i jej młodszego brata wychowuje babcia. Dziewczynka ma wielki muzyczny talent, ale by móc go w pełni wykorzystać i oszlifować, musi dużo ćwiczyć. Nauka, ale też tzw. zwykłe życie i wychowanie dwójki nastolatków, sporo kosztuje. Marysia ma szczęście. Dostaje stypendium dla utalentowanych dzieci.

Gwiazdy pomagają dzieciom sięgnąć gwiazd

I ty możesz sięgnąć gwiazd” to program stypendialny, w którym gwiazdy pomagają dzieciom sięgnąć gwiazd.
Fundatorem Stypendium jest dwutygodnik Viva!, który powierza swoje fundusze Fundacji Przyjaciółka.
Od kilku lat dwutygodnik „Viva!” łączy swój plebiscyt „Viva! Najpiękniejsi” właśnie z akcją charytatywną „I ty możesz sięgnąć gwiazd!”. Laureaci plebiscytu „Viva! Najpiękniejsi” tworzą Honorową Kapitułę, która wybiera podopiecznych akcji – utalentowane dzieci z rodzinnych domów dziecka i rodzin zastępczych.

Dzięki edycji 2012, aż 12 utalentowanych młodych ludzi z rodzin zastępczych i domów dziecka mogło rozwijać swoje talenty. Rok 2013 przyniósł 20 stypendystów. Wśród nich takie talenty jak 15-letni Mariusz, który odnosi sukcesy w balecie, obecnie już na taką skalę, że tegoroczne wakacje spędził na stypendium na jednej z większych scen w Stanach Zjednoczonych.

Pomóżmy Marysi sięgnąć gwiazd!

Polecamy też:  Jaki talent ma Twoje dziecko? Sprawdź!
 
Doładuj
Przeładuj