GRY
 
 

Marzyłaś  kiedyś o własnej, niepowtarzalnej przytulance? Mamy dla Ciebie dobrą nowinę!

Już za kilka dni będziesz mogła zrealizować najskrytsze marzenie dziecka, albo... swoje ;-)

fot. Fotolia
Wyobrażasz sobie jak cudownie będzie zaprojektować własnego misia, nadać mu kolor, futerko, a nawet charakter...  i zabrać do domu? Zarówno dzieci jak i dorośli nie mogą się doczekać otwarcia "Fabryki Misia" w Białymstoku!

Takiego miejsca nie ma jeszcze w Europie

"Za górami, za lasami, gdzieś gdzie nie dotarł jeszcze żaden chłopiec, ani żadna dziewczynka, istnieje Milusiolandia - piękna kraina, w której wolno czas płynie. W tym kolorowym i wiecznie słonecznym miejscu żyją prawdziwe zabawki, które całymi dniami bawią się, śmieją i żartują. Być może tego nie wiesz, ale kiedy nikt nie patrzy zabawki zachowują się dokładnie jak dzieci! Jest to jednak ich mała tajemnica." 

Tak do odwiedzin w "Fabryce Misia" zachęcają jej twórcy. Prace nad miejscem, które ma być przyjazne dla dzieci i jednocześnie unikatowe nie tylko w Polsce, ale i w Europie, trwały bardzo długo. Według najnowszych informacji, otwarcie odbędzie się 28 maja.
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Jakie atrakcje na nas czekają?

– Dziecko będzie mogło samodzielnie, krok po kroku zdecydować o wszystkich poszczególnych elementach wyróżniających jego pluszowego przyjaciela. – wyjaśnia Izabela Nowik, manager "Fabryki misia".–  Przy czym, będzie to wybór nie tylko jego wyglądu ale również cech charakteru. Na koniec zaś nastąpi... symboliczne i interaktywne "powołanie" misia do życia. – dodaje.

Oprócz projektu – miś, na dzieci czeka także mnóstwo innych atrakcji. Mega trampoliny, najdłuższa zjeżdżalnia, ciekawy tor przeszkód, wiele różnorodnych warsztatów (kulinarne, eksperymentalne i inne), kinetyczna piaskownica, elektryczne wyścigówki, podłoga FUNFLOOR,  oraz 7 tematycznych sal urodzinowych.

Jak wygląda podłoga FUNFLOOR? Zobacz film.Jeżeli mieszkasz w Białymstoku, nie zwlekaj idź na otwarcie tego magicznego miejsca! Ci, którzy mają tu trochę dalej, a marzą o własnej niepowtarzalnej przytulance, niech zabiorą dzieci w wakacje. Dobra zabawa gwarantowana!

Przeczytaj także: "Do zobaczenia dziadku w październiku" -powiedział pluszowy miś. Zobacz reakcję dziadka.

Ocena (1 ocena)

4.0
Doładuj
Przeładuj