maska karnawałowa szablon
fot. Adobe Stock

Maska karnawałowa: szablon (3 maski do wydrukowania)

Wydrukuj szablon maski karnawałowej. Wybierz jeden z 3 wzorów masek, wydrukuj i ozdób według uznania.
Karolina Stępniewska
maska karnawałowa szablon
fot. Adobe Stock
Wydrukuj jeden z trzech szablonów masek karnawałowych dla dzieci i ozdóbcie go wspólnie lub pozwól dziecku pokolorować wydrukowaną maskę według załączonego wzoru. Wystarczy drukarka, gruby papier do druku lub blok techniczny, na który przykleisz wycięty szablon maski na bal.
Szablony masek karnawałowych:

Maska karnawałowa: szablon

Kliknij obrazek z szablonem maski karnawałowej i zapisz plik w komputerze lub od razu go wydrukuj. Ta maska to urocza żyrafa, którą dziecko może pokolorować lub ozdobić kolorowym papierem.
maska karnawałowa żyrafa szablon
Redakcja poleca: Jak zrobić myszkę z serwetek i frotek do włosów? - film
Twoje dziecko nudzi się w oczekiwaniu na lody w zatłoczonej kawiarni w nadmorskim kurorcie? Zorganizuj mu zabawę. Wystarczą serwetki i frotki do włosów. Bawić można się wszędzie i wszystkim. Zobacz, jak z serwetek i frotek zrobić myszkę i jak się nią bawić.

Maski karnawałowe: szablony

Wydrukuj szablony masek karnawałowych dla dzieci: sowę lub liska. Wystarczy zapisać plik lub od razu wydrukować. Polecamy nieco grubszy papier do drukarek lub naklejenie wydrukowanego szablonu maski na kawałek brystolu albo kartkę z bloku technicznego. Przydadzą się też kredki lub farby, którymi dziecko pokoloruje szablony masek karnawałowych – przy każdym szablonie jest wzór, jak kolorować obrazek.

Maska karnawałowa do druku: lisek

maska karnawałowa lisek szablon

Maska karnawałowa do druku: sowa

maska karnawałowa sowa szablon

Maski do wydrukowania

Samodzielne zrobienie maski karnawałowej nie jest trudne, ale nie zawsze mamy na to czas i odpowiednie materiały. Dlatego właśnie maski do wydrukowania są tak pomocne. Na dodatek są ładne i zawsze się udają!
Wydrukuj maskę:

Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy