Bush Baby maskotki dla dzieci z bajki w Lidlu od poniedziałku
fot. screen/Bush Baby World Poland youtube.com

Futrzane stworki Bush Baby z tej bajki dostępne w Lidlu już od poniedziałku!

Bush Baby już od 16. lipca zawitają do wszystkich sklepów sieci Lidl. Kwiatowe Bush Baby to futrzane maskotki, które dzięki poruszaniu uszami i oczami pobudzają dodatkowo dziecięcą wyobraźnię.
Weronika Zagojska
Bush Baby maskotki dla dzieci z bajki w Lidlu od poniedziałku
fot. screen/Bush Baby World Poland youtube.com
Czy znacie bajkę Bush Baby World - o przygodach futrzanych skocznych i uszastych stworzeń? I bardzo gadatliwych w dodatku. Już od poniedziałku 16. lipca będzie można je kupić w postaci maskotek w sieci Lidl. Odrobinę odbiegają od animowanego oryginału, ale podobno i tak to zabawki, które na całym świecie podbiły tysiące dziecięcych serc. Limitowana kwiatowa odsłona Bush Baby nie będzie dostępna nigdzie indziej w Polsce. Kwiatowa czyli... ich brzuszki i uszka są pokryte kwiatkami.
Bush Baby  maskotki z bajki w Lidlu

Co może zachwycać dzieci w tych maskotkach?

Kolorowe i puszyste stworki Bush Baby potrafią poruszać uszami oraz oczami i w ten sposób zachęcają dzieci do interakcji. Mali Mieszkańcy magicznego świata Bush Baby World są dostępni aż w 6 wzorach. Będzie można je kupić w cenie 34.99 zł za sztukę. Maskotki przeznaczone są dla dzieci od 5. roku życia, a dzięki ich poręcznym rozmiarom można się nimi bawić zarówno w domu, jak i zabrać ze sobą na spacer czy wycieczkę za miasto.

Bajka o Bush Baby w polskiej wersji językowej.
Oto świat Bush Baby:Stworki Bush Baby będą dostępne we wszystkich sklepach Lidla do wyczerpania zapasów. Szukajcie ich przy kasach.
Trochę przypominają mi wyglądem interaktywne Małpki Monchchichi z czasów PRL-u. Podobne (zdjęcie poniżej)?

Małpka Monchchichi z PRL-u
Dziś te małpki też można kupić na Allegro od ok. 60 zł. Jest też całkiem współczesna wersja animowana o ich przygodach i trzeba przyznać, że te postaci są nieco bardziej zbliżone do swoich lalkowych oryginałów.Jak wam się podobają Bush Baby? Znacie tę bajkę? Kupicie maskotki w takiej cenie?
Pamiętacie Monchhichi?Zobacz też: Źródło: Materiały prasowe Lidl, Bush Baby World Poland youtube.com
Redakcja poleca: Najlepsza zabawka kreatywna dla przedszkolaka - film
Prezentujemy nowości rynkowe dla dzieci w wieku przedszkolnym. Którą z zabawek kreatywnych wybierzesz dla swojego dziecka?
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy