zabawki w Biedronce na Black Friday
fot. mat.prasowe Biedronki

Masz naklejki na Słodziaka? Możesz jeszcze zdobyć maskotkę. Oto sposób!

Biedronka robi wszystko, by każdy, kto uzbierał potrzebną liczbę naklejek, dostał swojego Słodziaka. Nie jest łatwo!
Milena Oszczepalińska
zabawki w Biedronce na Black Friday
fot. mat.prasowe Biedronki
Szaleństwo słodziakowe wciąż trwa. Wy też skrupulatnie zbieraliście naklejki na maskotki? Jeśli udało wam się uzyskać cały komplet potrzebny do wymiany na pluszaka w ostatnich dniach trwania akcji, być może spotkało was rozczarowanie, bo usłyszeliście, że Słodziaków już nie ma. Sieć sklepów Biedronka znalazła jednak sposób, jak temu zaradzić. Co musicie zrobić?

Zebranie kompletu naklejek nie gwarantuje odebrania Słodziaka?

W sieci w ostatnich dniach pojawiło się wiele głosów rodziców, którzy narzekali na to, że mimo posiadania naklejek w niezbędnej liczbie do odebrania maskotki, nie udawało im się tego zrobić. Dlaczego? Ponieważ w dyskontach zabrakło Słodziaków. Biedronka postanowiła rozwiązać ten problem i wystosowała komunikat, z którego wynika, co należy zrobić, by zdobyć pluszaka. Sami jesteście w takiej sytuacji? Podpowiadamy, w jaki sposób możecie jeszcze odebrać dla dziecka kultową maskotkę.
Redakcja poleca: Dziecko chodzi na palcach – czy to norma, czy zaburzenie? [WIDEO]
Przyczyn, dlaczego dziecko chodzi na palcach, może być wiele – od niegroźnych po powody chorobowe, np. porażenie mózgowe lub obciążenia genetyczne. Chodzenie na palcach u dziecka wymaga konsultacji ze specjalistą, aby w razie potrzeby wdrożyć leczenie.

Biedronka zebrała wszystkie maskotki i książki w jedno miejsce

Oficjalnie akcja zbierania naklejek na Słodziaki już się skończyła. Niestety niektórym rodzicom udało się zebrać potrzebną liczbę naklejek dopiero ostatniego dnia jej trwania, a wtedy często okazywało się, że pluszaki nie są już dostępne. Biedronka zebrała więc wszystkie Słodziaki i książeczki o nich, które zostały jeszcze w sklepach, aby móc porozsyłać je do tych klientów, którym nie udało się odebrać maskotek w sklepach stacjonarnych.

Sieć wystosowała następujący komunikat do klientów: „Jeżeli dysponujecie kartą z odpowiednią liczbą naklejek, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta. W zgłoszeniu prosimy o podanie imienia, nazwiska, telefonu kontaktowego, adresu, numeru karty kolekcjonerskiej (nr kodu kreskowego na ostatniej stronie) oraz wybranej nagrody (Słodziak, Junior wraz z podaniem preferowanego rodzaju lub książka), a w temacie ‚Gang Słodziaków’”.

Warto się pospieszyć!

Dyskont robi, co może, by wszystkie dostępne jeszcze Słodziaki trafiły do swoich właścicieli, jednak nie ma gwarancji, że każdy, kto uzbierał odpowiednią liczbę naklejek, otrzyma swojego pluszaka, ponieważ jest ich oczywiście ograniczona liczba. Klienci mają czas do 18 grudnia na zgłoszenie się do Biura Obsługi Klienta, ale obowiązuje zasada kto pierwszy, ten lepszy. Ustalono też limit – każdy może odebrać maksymalnie 2 książki i 2 Słodziaki.

Popularność ostatniej edycji Słodziaków przerosła oczekiwania sieci. W ciągu 14 tygodni Biedronka wydała klientom aż 7,2 mln Słodziaków.

Macie swojego Słodziaka, a może całą kolekcję? Pokażcie w komentarzach, co udało się wam upolować!

Źródło: warszawawpigulce.pl

Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy