matka i córka z TikToka wyglądają jak siostry
fot. screen TikTok/paris.ledger

Matka i córka robią furorę na TikToku. Wszyscy biorą je ze siostry!

Paris Ledger, nastolatka z Wielkiej Brytanii, w ciągu zaledwie kilku dni została okrzyknięta gwiazdą TikToka. Wszystko przez krótkie wideo, na którym Paris pokazuje swoją mamę – nic dziwnego, że obcy ludzie biorą je za siostry!
Hanna Szczesiak
matka i córka z TikToka wyglądają jak siostry
fot. screen TikTok/paris.ledger
„Moja mama urodziła mnie w wieku 13 lat i wszyscy biorą nas za siostry” – czytamy na nagraniu. Okazuje się, że nastolatka ma 16 lat, a jej mama – 29.

16-letnia TikTokerka pokazała mamę. Biorą je za siostry!

Filmik, na którym nastolatka pokazuje swoją mamę, stał się prawdziwym hitem – do tej pory wyświetlono go ponad 750 tys. razy. Pojawiło się pod nim kilkaset komentarzy. Wśród nich mnóstwo komplementów, ale też historie innych użytkowników TikToka:

„Moja urodziła mnie w wieku 15 lat. Też myślą, że jesteśmy siostrami” – napisała jedna z użytkowniczek.
„To będę ja i moja córka! Urodziłam ją w wieku 13 lat. Jest moją najlepszą przyjaciółką, ale ludzie biorą nas za siostry” – dodała kolejna.
„Mniejsza różnica wieku niż między mną a moim bratem” – żartowała inna.
„Twoja mama jest naprawdę odważna! Straciła dzieciństwo, żeby wychować cię na mądrą, piękną dziewczynę” – pisała kolejna.

Poniżej możecie zobaczyć nagranie zamieszczone przez nastolatkę na TikToku. Rzeczywiście jest tak bardzo podobna do mamy?
 
@paris.ledger

Whose my dad? 🥲 ##mymom #milf ##fyp ##teenmumsoftiktok ##viral

♬ My Mom - Eminem

Zobacz także:
Redakcja poleca: Jak zrobić kotylion z papieru: łatwa instrukcja DIY
Kotylion to obowiązkowa ozdoba na Święto Niepodległości. Aby zrobić kotylion, potrzebujesz jedynie kawałka papieru, papierowej papilotki do ciastka i wydrukowanego na kartce orzełka, którego szablon znajdziesz na naszej stronie. Taki kotylion narodowy to proste zadanie. Dzięki naszej instrukcji szykowanie ozdób na 11 listopada stanie się niezłą frajdą. Podpowiadamy, jak zrobić prosty i efektowny kotylion z papieru.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy