Matka nagrała jak WYZYWA I BIJE SWOJE DZIECI na TikToku!
fot. Adobe Stock

Radom: Matka nagrała, jak WYZYWA I BIJE SWOJE DZIECI na TikToku!

Matka trojga dzieci wrzucała do mediów społecznościowych filmy, na których poniża swoje dzieci. Internauci jednak szybko zgłosili kobietę na policję.
Aleksandra Zaborowska
Matka nagrała jak WYZYWA I BIJE SWOJE DZIECI na TikToku!
fot. Adobe Stock
Pewna matka z Radomia opublikowała niepokojący filmik na TikToku. Na nagraniu kobieta krzyczy na swoje dzieci i wulgarnie je wyzywa. Swoją kilkuletnią córkę nazwała „ku**ą”.

Kobieta była nadpobudliwa i agresywna – nie wiadomo, czy znajdowała się pod wpływem środków odurzających. W pewnym momencie nagrania słychać także odgłos uderzenia, a po nim – płaczące dziecko. Na szczęście szybko zareagowali internauci.

Agresywna matka na TikToku

Chociaż matka usunęła już swoje filmiki z sieci, wielu internautów je zapisało. Teraz posłużą one za dowód w sprawie. Użytkownicy szybko odkryli również tożsamość matki i powiadomili pomoc społeczną.  Jak udało się ustalić służbom, matka już posiadała ograniczoną władzę rodzicielską i była pod opieką kuratora sądowego.

„Rzeczywiście sprawą zajęliśmy się po tym, jak otrzymaliśmy nagrania. Zgłoszeń dotyczących tej sprawy było wiele” – powiedział dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Radomiu.
 
 

ZNĘCAŁA SIĘ NAD DZIECKIEM PODCZAS TRANSMISJI W INTERNECIE Kobieta podczas korzystania z aplikacji TikTok była pobudzona...

Opublikowany przez Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych Wtorek, 9 marca 2021
Źródło: WP

Zobacz też:
Redakcja poleca: Rzecznik Praw Dziecka: "Potrzebujemy Narodowej Strategii przeciw Przemocy wobec Dzieci" [WIDEO]
Przemoc wobec dzieci istnieje i jest ona liczona nie w milionach, ale w miliardach przypadków – mówi Marek Michalak, Rzecznik Praw Dziecka. – Trzeba z nią walczyć NAPRAWDĘ, a nie tylko na papierze.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy