Ukąszenie przez węża
fot. screen Facebook

Matka dała rocznemu dziecku "lekcję" i pozwoliła, by ukąsił je wąż. Jak tak można?!

Matka pozwoliła, by wąż ukąsił jej roczną córkę. Nagrała zdarzenie i umieściła je na Facebooku. Czy tak postępuje kochający rodzic?! Zobacz nagranie!
Hanna Szczesiak
Ukąszenie przez węża
fot. screen Facebook
Mieszkanka Florydy pozwoliła, by wąż ukąsił jej roczną córeczkę. Jak sama przyznała, chciała w ten sposób dać dziewczynce "lekcję". Film, na którym wąż kąsa dziewczynkę, opublikowała na Facebooku.

"Ludzie są przeczuleni" – mówi matka dziewczynki

Amerykański dziennikarz Mark Wilson opublikował na Twitterze film, który matka dziewczynki zamieściła na Facebooku. Na filmie kobieta podsuwa córce pudełko z wężem. Gdy dziewczynka wyciąga rączkę w stronę pudełka, wąż ją atakuje. Przerażona dziewczynka zaczyna płakać, a jej matka... śmieje się z całej sytuacji.

"Ludzie są przeczuleni" – powiedziała matka dziewczynki w rozmowie z dziennikarzami WFTS. "Wydaje im się, że celowo skrzywdziłam swoje dziecko. Ludzie, którzy mnie znają, wiedzą, że nigdy nie skrzywdziłabym swoich dzieci" – dodała. Kobieta przyznała, że sama zaczęła zajmować się gadami już jako kilkulatka.

Policja zbada, czy kobieta naraziła córkę na utratę zdrowia bądź życia. Grozi jej zarzut znęcania się nad dzieckiem.

Wąż nie był jadowity, jednak takie zachowanie jest skrajnie nieodpowiedzialne! Jaka matka pozwala, by wąż kąsał jej roczne dziecko, nagrywa całą sytuację i publikuje ją na Facebooku? Mamy nadzieję, że tej dziewczynki nie spotka żadna większa krzywda...

Zobacz także:  Źródło: wtvr.com, tvp.info
Redakcja poleca: Jak mądrze karać i nagradzać dziecko - film
Pewnie chcielibyśmy, by dziecko zawsze zachowywało się bez zarzutu. Ale tak nie jest. Co zatem zrobić, gdy dziecko pomimo naszych próśb czy zakazów coś zbroiło? Najważniejszą zasadę mądrego karania i nagradzania dziecka tłumaczy pediatra.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy