GRY
 
 

Matka taka jak my? Na pewno nie!

Jak wielka siła drzemie w nas – kobietach? Nie poddajemy się, nawet gdy wszystko wskazuje, że nam się nie uda. Kobietę ze zdjęcia wyróżnia coś więcej niż to, że zamieściła w sieci swoje prawie nagie zdjęcie z niemowlęciem. Sprawdź, co to takiego.

Kobieta ze stomią urodziła dzieci
fot. Bag Lady Mama
Kobieta ze zdjęcia Krystal Miller to prawdziwa wojowniczka, która postanowiła przełamywać tabu. Wspiera kobiety po stomii i zachęca je do macierzyństwa. Ta wyjątkowa kobieta pokazuje, że choroba nie musi stanowić przeszkody w spełnianiu marzeń i zostaniu mamą.

Matka taka jak my

Na pierwszy rzut oka Krystal Miller wygląda jak wiele z nas w pierwszych dniach z noworodkiem.
"To jest mój zwykły dzień. Jestem jak każda inna matka. Chodzę po domu z dzieckiem przyssanym do ojej piersi, włosy nieułożone i nawet nie mam pewności, czy kiedy robiłam zdjęcie, nie było już popołudnie – wiem tylko, że na pewno nie wzięłam jeszcze prysznica (...) Moje 4-letnie dziecko to mini psycho/tornado, a moja córka to mleczny wampirzy ssak. Na szczęście dla niej jestem ludzką mleczną krową..." - czytamy wpis Krystal.
Redakcja poleca: Nadepnięcie na lego oraz 9 sytuacji, w których mama mówi słowo na „k”
Co mówi mama, która nadepnie bosa stopą na klocek lego? Zobacz sytuacje znane tylko mamom, w których ciężko nie zakląć.

Matka inna niż my

Krystal Miller miała nigdy nie zostać mamą. Dlaczego? Od siedemnastu lat walczy z chorobą Leśniowskiego – Crohna, czyli rozległymi i przewlekłymi stanem zapaleniami jelit. W wieku 22 lat miała wykonaną stomię i od tej pory żyje z workiem stomijnym. Krystal nie poddała się i wbrew chorobie postanowiła walczyć o to, by urodzić dzieci. Obecnie jest mamą Lukasa i Arabelli, którzy przyszli na świat siłami natury. Prowadzi blog "Bag Lady Mama", na którym udziela rad, dzieli się swoimi przeżyciami i wspiera kobiety po stomii oraz zachęca je do macierzyństwa.
 
 

*** ADULTS ONLY***Soooo... Lets talk about sex baby!!Firstly, I love this pic! I'm 30 odd weeks pregnant here with...

Posted by Bag Lady Mama on 1 luty 2016
 
 
Posted by Bag Lady Mama on 19 luty 2016

Zobacz też: "Skoro mają umrzeć, niech umrą w moich ramionach"
 

Ocena (2 oceny)

5.5
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Warto przeczytać

Sławni rodzice i ich dzieci