karmienie piersią, pool dance

Matka tańczy na rurze, karmiąc piersią – obrzydliwe czy zachwycające? - film

Jest wiele pozycji do karmienia piersią, ale czy pomyślałaś, że można to robić jednocześnie tańcząc pole dance?
Marta Kabulska
 
Szokujące przypadki karmienia piersią

Dla tych, którym nie udało się zobaczyć premiery! "Szokujące przypadki karmienia piersią" - dziś o 23.00 w TLC!Więcej na http://www.tlcpolska.pl/programy/szokujace-przypadki-karmienia-piersia/

Posted by TLC Polska on 30 maja 2015


Ashley Wright jest dumna z bycia matką, atrakcyjną i bardzo pewną siebie kobietą, blogerką, tancerką  pole dance. Przyciągnęła uwagę internautów i mediów, gdy zaczęła dzielić się na blogu swoimi intymnymi zdjęciami w trakcie karmienia piersią czy tańcem na rurze z dzieckiem w chuście.

Dlaczego blogerka tańczy na rurze, karmiąc dziecko?

Ashley czuje się dobrze w swojej skórze, jako kobieta i matka, co widać na zdjęciach. Bycie matką karmiącą nie wyklucza bycia seksowną kobietą. Ashley idzie o krok dalej i twierdzi, że można być seksowną w trakcie wykonywania czynności, jaką jest karmienie dziecka.

- Jest w porządku, gdy jesteś w 100% związaną z dzieckiem (dziećmi) i bliską ci osobą. Znajdź też trochę czasu tylko dla siebie. Zadbaj o swoje włosy, włącz się do gry, ćwiczyć jogę, chodź na lekcje zumby, bo jeśli tego nie zrobisz, nie zadbasz o siebie, nie będziesz również w stanie dbać o innych. - twierdzi blogerka.

Ashley spotkałam się z ostrymi reakcjami. Niektóre matki poczuły się urażone. W komentarzach do filmu na Facebooku możemy przeczytać:
" Matka tańcząca na rurze podczas karmienia... i... pewnie podczas sexu oglądała telewizję albo gotowała obiad, skoro podczas tańca karmi dziecko. Według mnie to przesada. Gdy się robi wiele rzeczy naraz, żadnej nie robi się dobrze. Poza tym, co to za przyjemność dla dziecka, gdy matka może mu zrobić niechcący krzywdę, dziecko może jej wypaść... Chore!"

Zdziwiona blogerka mówi: "Dlaczego nie mogę dawać przyjemności seksualnej, a przy okazji karmić dziecko?".

Zobacz też: Czy grozi nam upadek karmienia piersią?

Nie wszystkie kobiety sprzeciwiają się postępowaniu Ashley. Wiele z matek popiera jej działania i daje wyraz poparcia, pisząc na Fb:
" Wspaniała i silna kobieta! Brawo dziewczyno a ci co mówią, że to obrzydliwe to chyba zamknęli się w jakimś betonowym pudełku zwanym miastem i nie wiedzą już co to natura."
Redakcja poleca: Zgodne wychowywanie dziecka – film
Zastanawiasz się jak razem zgodnie wychowywać malucha? Twój mąż chce grać z malcem w piłkę, a ty upierasz się przy teatrze. To da się pogodzić.

Czy to do kiedy i jak karmić dziecko nie powinna decydować matka zgodnie z tym na co ma ochotę jej dziecko?

 
 

Earlier today... Behind the lens of Jade Beall - cooking up some awesomeness. Sharing each other's art in a sacred...

Posted by Ashley Wright on 14 maja 2014
 
 

Celebrate yourself women!! Celebrate your mind, body and soul. Celebrate your beautiful flesh and all the miraculous...

Posted by Ms. Wrights Way on 8 marca 2015

Zobacz też: Alicja Janosz pokazała, jak karmi piersią.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy