GRY
 
 

Matka w bikini wyśmiewana na plaży - to, co zrobiła poruszyło internautów

Czy matka mająca pociążowe rozstępy może nosić bikini? A może po porodzie już nigdy nie powinnyśmy wychodzić w kostiumie na publiczne plaże?

kobieta, matka, rozstępy
fot. Tanis Jex-Blake
33-letnia Tanis Jex-Blake matka pięciorga dzieci przez 13 lat (od urodzenia pierwszego dziecka) nie wychodziła na plażę w bikini. Kiedy w końcu zdecydowała publicznie opalać, została skompromitowana i wyśmiana z powodu jej rozstępów. Załamana, zalana łzami wróciła do domu. Postanowiła zamieścić na Facebooku zdjęcie swojego poprzecinanego rozstępami brzuch, dodając do niego list, który poruszył internautów. Został on udostępniony ponad 8000 razy! Przeczytaj, co w nim napisała:
 

"Ten list jest skierowany do 2 facetów i 1 dziewczyny, którzy zamiast pójść do pracy postanowili przyjść na plażę Alberta i zrelaksować się w słońcu, wykąpać i wypić kilka piw. Przepraszam, jeśli moja pierwsza od 13 lat próba opalania w bikini na plaży tak bardzo was obrzydziła. Przepraszam, że mój brzuch nie jest płaski i szczupły. Przepraszam, że mój brzuch pokrywają rozstępy. Nie przepraszam za to, że moje ciało było domem dla pięciu wspaniałych, zdrowych i mądrych dzieci. Przepraszam, że moje 33-letnie ciało ważące 56 kilogramów tak bardzo was uraziło, że musieliście mnie wyśmiać i skompromitować. (...) Powiem wam jeszcze, że trzymałam wysoko uniesioną głowę i pokazywałam, że wasze słowa nie mają na mnie żadnego wpływu, ale potem wracając do domu, popłakałam w samochodzie całą drogę. Dziękuję za zrujnowanie mojego dnia. Ludzie tacy jak wy sprawiają, że świat staje się brzydkim i pełnym nienawiści miejscem (...) Mogę mieć tylko nadzieję, że pewnego dnia zdacie sobie sprawę, że moje rozstępy są powodem do dumy, a nie do wstydu."

Zobacz też: Nasze świadectwa macierzyństwa. One się ich nie wstydzą.
 

This is an open letter to the 2 guys and 1 girl who decided to skip work today in Sherwood Park where they were building...

Posted by Tanis Jex-Blake on 29 lipca 2014

Zobacz też: Pielęgnacja ciała - Antycellulitowe, wyszczuplające, rozstępy
Redakcja poleca: Nadepnięcie na lego oraz 9 sytuacji, w których mama mówi słowo na „k”
Co mówi mama, która nadepnie bosa stopą na klocek lego? Zobacz sytuacje znane tylko mamom, w których ciężko nie zakląć.

Ocena (1 ocena)

5.0
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Warto przeczytać

Zainspiruj się najnowszymi trendami