Kobieta siedząca tyłem przy komputerze
fot. Adobe Stock

Matka zrobiła w sieci ankietę… który z mężczyzn ze zdjęć może być ojcem jej dziecka

Pewna matka opublikowała zdjęcia swojego dziecka oraz jego dwóch potencjalnych ojców… Swoich obserwatorów poprosiła o głosowanie, do którego z nich jest bardziej podobna jej córeczka.
Aleksandra Zaborowska
Kobieta siedząca tyłem przy komputerze
fot. Adobe Stock
Jak donosi angielski tabloid The Sun, świeżo upieczona matka mieszkająca w Wielkiej Brytanii opublikowała w sieci zdjęcie ze swoją córeczką, do którego dołączyła także fotografie dwóch możliwych ojców dziecka. Nie wiedząc, który z nich jest drugim rodzicem, kobieta zdecydowała zapytać o zdanie… członków internetowej grupy.

Matka poprosiła internautów o pomoc w ustaleniu ojcostwa swojego dziecka

„Pytanie do Was wszystkich: do kogo jest bardziej podobna moja córka? Który facet? Ten w białej koszuli czy ten w kapeluszu?” – napisała matka.

Niektórzy z komentujących wyrazili swoje współczucie dla dziecka, które jest wychowywane w takiej atmosferze. Niektóry jednak dali się porwać „rozrywce” zapewnionej przez kobietę.

„No nie, teraz już MUSZĘ się dowiedzieć” - napisał jeden z internautów.

Matka zaapelowała do internautów o utrzymanie pozytywnej atmosfery w komentarzach, ponieważ właśnie oczekuje… na wyniki testu na ojcostwo. O rozwiązaniu „zagadki” obiecała poinformować wszystkich obserwujących ankietę.

Źródło: The Sun

Zobacz też:
Redakcja poleca: Mężczyzna w ciąży - rewolucyjny pas pozwalający tacie poczuć ruchy płodu (VIDEO)
Marka Huggies z okazji Dnia Ojca stworzyła specjalny pas umożliwiający mężczyźnie czucie ruchów swojego nienarodzonego dziecka. Zobacz, jak to działa.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy