Karmienie w miejscach publicznych
fot. Youtube Boobies in a Box

Matki karmiące – przestańcie być bezwstydne i kupcie sobie…

Jak możecie karmić dziecko piersią w miejscach publicznych? Przecież to obrzydliwe! Nie wiesz, jak przyzwoicie wyglądać podczas karmienia piersią? Odpowiedź znajdziesz na filmie.
Marta Kabulska
 

Akcja filmu

Kobieta wraz z niemowlęciem na ręku spokojnym krokiem wchodzi do restauracji i zajmuje wolne miejsce przy stoliku. Do tego momentu scena jak każda inna. 11 sekunda filmu zmienia go w film grozy! Kto by pomyślał, że kiedy niemowlę zaczyna marudzić, młoda matka bezwstydnie postanawia je nakarmić! Tak przy wszystkich! Oburzenie widać na twarzach wszystkich osób obecnych w restauracji. Jedna z kobiet na widok tak "drastycznej sceny" upuszcza filiżankę. Nagle narrator przedstawia niezwykle proste rozwiązanie na bezwstydne karmienie piersią, wystarczy... kartonowe pudło! Matki karmiące, nakładajcie je na głowy i nikt nie będzie musiał was oglądać. Tanie, praktyczne rozwiązanie.
Redakcja poleca: Jak karmić dziecko piersią cz. 2
W tej części filmu poznasz wygodne pozycje przy karmieniu piersią.

Cel filmu

Cały film jest oczywiście nasycony ironią. W zabawny i przerysowany sposób pokazuje absurd, jakim jest brak akceptacji dla kobiet karmiących w miejscach publicznych. Czy wiesz, że ludzie wykazują się większe zrozumienie dla roznegliżowanej kobiety niż matki karmiącej?! Zobacz dowód.

Zdarzyło ci się karmić dziecko w miejscu publicznym? Z jakimi reakcjami otoczenia się wtedy spotkałaś? Napisz w komentarzu.  
Oceń artykuł

Ocena 5 na 3 głosy

Zobacz także

Popularne tematy