Agnieszka Kaczorowska o podziale obowiązków w domu
fot. Instagram/agakaczor

Mąż Agnieszki Kaczorowskiej to prawdziwy WZÓR - sprząta, gotuje i wynosi śmieci!

Agnieszka Kaczorowska i jej mąż Maciej Pela opowiedzieli, jak wygląda u nich podział obowiązków domowych.  
Aleksandra Zaborowska
Agnieszka Kaczorowska o podziale obowiązków w domu
fot. Instagram/agakaczor
Agnieszka Kaczorowska regularnie dzieli się zdjęciami ze swojego życia zawodowego i rodzinnego na Instagramie. Aktorka i tancerka często podkreśla, że tworzy ze swoim mężem bardzo zgodne i szczęśliwe małżeństwo. Gwiazdorska para, która została zaproszona do „Dzień Dobry TVN”, opowiedziała, jak radzi sobie z podziałem obowiązków domowych i rodzicielskich.

Mąż Agnieszki Kaczorowskiej jest dla niej wielkim wsparciem

Kaczorowska podkreśliła, że nie lubi pytań o to, czy mąż pomaga jej w domu. Uznała, że jest to dla niej zupełnie zbędne i oczywiste.

„Jesteśmy partnerami w życiu, związku i rodzicielstwie” – powiedziała aktorka.

Maciej Pela wyznał także, że podejście do podziału obowiązków wyniósł z domu.

„Wychowałem się z czwórką rodzeństwa, więc musieliśmy troszkę sami sobie radzić i pomagać rodzicom. Dlatego teraz ja gotuję, bo swoje pierwsze ciasto zrobiłem w wieku 12 lat. Od tamtego czasu się zaczęło, więc w domu przeszedłem małą szkołę porządków” – opowiedział Pela.

Małżeństwo wzięło także udział w popularnym, weselnym „teście zgodności”, który ujawnił, że… więcej obowiązków w domu ma jednak Maciej – to on sprząta pokój córeczki, wynosi śmieci, myje wannę, a także zmywa naczynia po obiedzie. Z odpowiedzi pary wynikało, że Agnieszka jedynie wyjmuje naczynia ze zmywarki, na co tancerka odpowiedziała z rozbawieniem, że prowadzący zadają złe pytania.  

Cały segment DDTVN dotyczył tematu podziału obowiązków w domu. Prowadzący ujawnili wyniki raportu „Sprzątanie w Polsce - czy dzielimy się obowiązkami?”. Wynika z niego, że niewiele więcej niż połowa, bo 59% ankietowanych małżeństw dzieli się pracami domowymi.
 
Źródło: Plotek

Zobacz też:
Redakcja poleca: Katarzyna Zielińska przyznaje, że dla dziecka całkiem "straciła głowę". Znacie to? [WIDEO]
Aktorka przyznaje, że mały Henio owinął ją sobie wokół palca. Rozumiecie, co ma na myśli?
Oceń artykuł

Ocena 5 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy