Mąż czesze Basię Kurdej-Szatan
fot. instagram/kurdejszatan

Mąż czesze Basię Kurdej-Szatan, gdy ona zajmuje się dzieckiem. Fanki są zachwycone: „Medal dla niego”

Basia i jej mąż wydają się zgodnym i kochającym się małżeństwem. Potwierdzeniem tego jest pełne miłości i czułości zdjęcie, które opublikowała świeżo upieczona mama. Gdy Basia trzyma na rękach małego Henia, jej mąż zaplata jej warkoczyki.  
Joanna  Biegaj
Mąż czesze Basię Kurdej-Szatan
fot. instagram/kurdejszatan
Basia Kurdej-Szatan wraz z mężem i dziećmi poleciała odpocząć na Zanzibar. Aktorka chętnie dzieli się z fanami wspaniałymi chwilami, które przeżywa z rodziną podczas urlopu. Basia na swoim Instagramie opublikowała również szalenie urzekające zdjęcie - maż czesze ją, gdy ona zajmuje się synkiem.

Mąż robi Basi fryzurę sylwestrową

Barbara opublikowała zdjęcie, na którym troskliwie zajmuje się dzieckiem, a w tym czasie jej mąż, nie marnując czasu przed sylwestrową zabawą, zaplata swojej żonie warkoczyki. 

Zachwycone fanki

Pod postem nie zabrakło komentarzy fanek, które były pod wrażeniem umiejętności Rafała Szatana. Ich zachwyt wcale nie dziwi, ponieważ mężczyzna świetnie sprawdził się w roli fryzjera, ale przede wszystkim... kochającego partnera. 

„O kurczę 😮 taki mąż to skarb 😃👍”

„Idealnie ❣️”

„Fajnie wyszło”

„Ale masz dobrze😁fryzura idealna 👏👏👏”

„Medal dla niego😍”

„Zdolny mąż 👏👏👏👍”

[pisownia komentarzy oryginalna - przyp.red.]

Źródło: Instagram 

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Lampion z dyni: jak go zrobić krok po kroku? [WIDEO]
Lampion z dyni to jedna z tradycji na Halloween. Gotowy lampion może zdobić dom przez całą jesień, a nie tylko w święto duchów. Podpowiadamy, jak go zrobić w kilku prostych krokach (i co zrobić, żeby przetrwał dłużej!). Jego wykonanie naprawdę nie jest trudne!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy