mąż Dominiki Chorosińskiej wybaczył jej zdradę
fot. Instagram

Mąż Dominiki Chorosińskiej wybaczył jej zdradę i uznał cudze dziecko. Ma przepis na udany związek

Dominika Chorosińska jest szczęśliwą żoną i mamą sześciorga dzieci. Nie zawsze jednak w jej rodzinie wszystko układało się tak dobrze – jeden z synów aktorki to owoc romansu. Mąż Dominiki Chorosińskiej uznał dziecko za swoje i wybaczył żonie zdradę.
Magdalena Drab
mąż Dominiki Chorosińskiej wybaczył jej zdradę
fot. Instagram
Dominika Chorosińska (dawniej Figurska) może pochwalić się naprawdę udaną rodziną. Jej mąż udowodnił jej ogromną miłość i oddanie, wybaczając aktorce romans i ciążę z kochankiem. 

Mąż Dominiki Chorosińskiej o recepcie na udany związek

Gwiazda odeszła od męża, gdy wspólnie wychowywali już dwoje najstarszych dzieci. Aktorka wdała się w romans ze starszym reżyserem, niedługo potem zaszła z nim w ciążę. W przezwyciężeniu kryzysu małżeństwu miała pomóc wiara – Dominika Chorosińska tłumaczyła w jednym z wywiadów, że zaczęła tęsknić za sakramentami. Jej mąż zaś postawił na kompromisy i wzajemną akceptację:

„Nie ma recepty, która jest odpowiednia dla wszystkich. Każdy wypracowuje swoje sposoby, sprzymierzeńcem jest czas. Czas na poznanie siebie, wzajemną akceptację wad i zrozumienie, że nikt nie jest idealny. Wspólne szukanie kompromisów. W końcu praca nad sobą według starej zasady: chcesz zmienić świat, zacznij od siebie” – powiedział w rozmowie z „Dobrym Tygodniem”.

Michał Chorosiński wybaczył żonie zdradę. Mało tego – uznał i wychowuje nieswoje dziecko, którego ojcem jest były kochanek aktorki. Para doczekała się jeszcze później trojga kolejnych dzieci. 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Jak nie krzyczeć na dziecko – jak przestać krzyczeć? Jak krzyk wpływa na dziecko? [WIDEO]
Jeśli zastanawiasz się, jak nie krzyczeć na dziecko, najważniejszy krok do sukcesu masz już za sobą. Krzyczenie na dziecko przynosi bowiem fatalne skutki i wyrabia w maluchu nawyk rozwiązywania problemów podniesionym głosem. A to nie jest dobry kapitał na przyszłość. Psycholog wyjaśnia, czy można krzyczeć na dziecko, i jak przestać to robić.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy