Mąż zemdlał przy porodzie, Instagram/bebemomelife
fot. Adobe Stock

Mąż zemdlał przy porodzie żony, a wszystko zostało uwiecznione na zdjęciu!

Dzięki sesjom porodowym można uwiecznić na zdjęciach cud narodzin, wszystkie emocje rodziców, a niekiedy także zabawne zdarzenia. Jedno z nich prezentuje fotografia, która bardzo szybko podbiła serca internautów.
Joanna  Biegaj
Mąż zemdlał przy porodzie, Instagram/bebemomelife
fot. Adobe Stock
Poród jest niezwykłym przeżyciem nie tylko dla kobiety, ale również dla mężczyzny. Czasami jednak ten wyjątkowy moment i ogrom emocji z nim związany może przerosnąć dumnego tatę. Tak było podczas porodu, w którego trakcie ojciec maluszka zemdlał, choć poszedł na salę porodową, żeby wesprzeć żonę. Wszystko zostało uwiecznione na zdjęciu!

Wyjątkowe zdjęcie z porodu

Podczas jednej z takich porodowych sesji uwieczniony został dość nietypowy i bardzo zabawny moment. Fotografia zyskała bardzo dużą popularność w sieci. Na zdjęciu widzimy kobietę tuż po porodzie – cesarskim cięciu. Na jej twarzy maluje się uśmiech i szczęście. Sensację jednak wywołało to, co dzieje się za świeżo upieczoną mamą.

Na zdjęciu uchwycony został moment, gdy lekarze pochylają się nad ojcem maluszka, który zemdlał po zobaczeniu noworodka. Widocznie dla tego mężczyzny wrażeń było zbyt wiele jak na tak krótki czas. Zdjęcie jest bardzo rozczulające i wspaniale obrazuje, jak wiele emocji wywołuje poród.
 

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Poród z partnerem – film
Każda kobieta obawia się porodu. Czy warto przeżyć to wydarzenie razem z partnerem? Odpowiada nasz psycholog Adriana Klos.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy