GRY
 
 

Rodzinne weekendy pełne atrakcji w McDonald's - nie może cię tam zabraknąć!

McDonald’s już po raz drugi organizuje w swoich wybranych restauracjach wyjątkowe wakacyjne akcje weekendowe dla dzieci i całych rodzin. Od 11 czerwca do 28 sierpnia, w każdy kolejny weekend będą organizowane niesamowite atrakcje i niespodzianki dla wszystkich gości.

Mc Donald's
fot. materiały prasowe
AdvertisementMcDonald’s już po raz drugi organizuje w swoich wybranych restauracjach wakacyjne akcje weekendowe dla dzieci i całych rodzin. Od 11 czerwca do 28 sierpnia, w każdy kolejny weekend będą organizowane superatrakcje i niespodzianki dla wszystkich gości związane z dwoma ważnymi wydarzeniami w świecie sportu – Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2016 i Igrzyskami Olimpijskimi.
 
W akcji tego lata bierze udział ponad 245 restauracji McDonald’s w całej Polsce (szczegółowa lista restauracji na stronie www.mcdonalds.pl). Są to restauracje na terenie całej Polski, w których przewidziano moc atrakcji, mających najmłodszym uatrakcyjnić czas spędzany w McDonald’s.

Sportowe atrakcje dla dzieci w McDonald’s

Tegoroczne wakacje upłyną w wybranych restauracjach McDonald’s pod znakiem świetnej zabawy i radości w sportowym duchu. Najmłodsi podczas trwania wakacyjnych weekendów będą mieli okazję świętować takie wydarzenia jak Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2016, a także Igrzyska Olimpijskie. Te pierwsze będą odbywały się z restauracjach pod hasłem Rodzinne Mistrzostwa w McDonald’s, a Olimpiada pod nazwą Igrzysk Rodzinnych w McDonald’s. Do każdej z okoliczności przewidziane zostały inne animacje dla najmłodszych i nie tylko!
 
W okresie trwania Rodzinnych Mistrzostw i Igrzysk Rodzinnych w McDonald’s w restauracjach obecne są hostessy-animatorki. Wśród stałych atrakcji, które są przewidziane w programie akcji jest skręcanie balonów w urocze wzory jak np. uwielbiane przez dzieci zwierzątka. Hostessy będą też przeprowadzały minikonkursy z nagrodami, rozdawały darmowe upominki oraz upamiętniały wyjątkowe, rodzinne chwile w McDonald’s robiąc gościom pamiątkowe zdjęcia. Wszystkie dzieci pragnące wcielać się w wyjątkowe postaci będą miały ku temu okazję, ponieważ hostessy mogą na miejscu pomalować ich twarze w niepowtarzalne wzory. W czasie Euro i Olimpiady, będą to wzory kojarzące się ze zwycięstwem, jak medale, puchary, a także flagi krajów ulubionych drużyn.
 
Dzięki McDonald’s tegoroczne wakacje będą pełne zabawy i uśmiechu!

Zapraszamy na fanpage McDonald’s Polska i www.mcdonalds.pl.
Doładuj
Przeładuj