GRY
 
 

MEGATEATRANKI - TEATRANKI NA DZIEŃ DZIECKA

3.06.2012r., Z okazji Dnia Dziecka Instytut Teatralny zaprasza na niedzielę z TEATRANKAMI! Będzie można uczestniczyć aż w czterech darmowych zajęciach, prowadzonych przez doświadczonych animatorów kultury.

teatranki, Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego
Na wszystkich uczestników czekają dodatkowe atrakcje m.in. warsztaty plastyczne USZYJ SOBIE TEATR!, podczas których każdy będzie mógł stworzyć niesamowite scenografie dla swoich małych scen.

9.00-10.30 | sala IT
prowadzenie: Krystyna Bocheńska, Karolina Pluta

Historie poranne
Kto jeszcze śpi? Pobudka! Przejdźmy razem pełną zakrętów drogę od przewracania się z boku na bok i ziewania, przez walkę z budzikiem, orzeźwiający prysznic, nerwowe poszukiwanie czystej pary skarpet, energetyczne śniadanie aż do finału, czyli szczęśliwego wyjścia z domu. Najważniejsze to nie dać się zwariować i nie wpaść w rutynę! Ze wszystkich porannych czynności można przecież zrobić niezłe przedstawienie.

11.00- 12.30 | sala IT
prowadzenie: Julia Biczysko, Agata Pietrzyk

Powtórka z podwórka
Podwórko jest miejscem dorastania – obszarem znajomym, ale wciąż pełnym niespodzianek. Na tym przydomowym terenie rodzą się przyjaźnie, ale ta sama przestrzeń w każdej chwili może okazać się polem rywalizacji… U nas scena zamieni się w podwórko, na którym będziemy się bawić, inspirując się sąsiedzkimi rozmowami, trzepaniem dywanów czy rozwieszaniem prania. Klasy, ciupy, szczur, cymbergaj, berek oraz inne zabawy staną się pretekstem do ruchowych poszukiwań. Włącz się do gry!

13.00- 14.30 | sala IT
prowadzenie: Ewa Szawłowska
pianino: Monika Polaczek-Przestrzelska
trąbka: Tomasz Kirszling

Amerykański sen
Wiolinka i Basik, dwa elfy z zaczarowanego lasu, tym razem wybiorą się w wymarzoną podróż do Stanów Zjednoczonych. Jakież będzie ich zdziwienie, kiedy przechadzając się ulicami Nowego Jorku, trafią do Chinatown, Little Italy, czy Harlemu, spotkają ludzi mówiących różnymi językami, pochodzących z różnych krajów i mających różne zwyczaje. Czy to aby na pewno jeden kraj? W Ameryce nie obędzie się bez coca-coli, Myszki Miki, jazzu i oczywiście rock and rolla. Czy podróż okaże się jak ze snu?

15.00-16.30 | sala IT
prowadzenie: Dorota Ogrodzka, Sebastian Świąder

Starzymalutcy
O czym marzą dzieci? O locie balonem, o deszczu słodyczy i o… byciu dorosłym. O czym marzą dorośli? O podróżach, sukcesie i o… byciu młodszym. Zapraszamy na wspólne odkrywanie dziecka w sobie i dorosłego w przyszłości. Rodzice przypomną sobie, jak to jest mieć kilka lat, a dzieciaki wskoczą w swoje marzenia o byciu dużym. Dorośli rosną w oczach a dzieci dziecinnieją? A może na odwrót? Teatralna zamiana ról możliwa tylko u nas!

Wszystkie zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 3-6 lat

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI BEZPŁATNYCH BILETÓW RODZINNYCH
Gdyby z jakichkolwiek powodów nie mogli Państwo uczestniczyć w zajęciach, na które zarezerwowali Państwo bilety, bardzo prosimy o kontakt – tel. (22) 501 70 19 lub mail jdrzewiecki@instytut-teatralny.pl

Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego
Jazdów 1
00-467 Warszawa
Redakcja poleca: Czy łatwo jest powrócić do pracy po ciąży? [SONDA ULICZNA]
Zapytaliśmy przechodniów, czy powrót do pracy po ciąży jest łatwy. Jesteście ciekawi odpowiedzi? Zobaczcie sondę!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj