GRY
 
 

Mennica Emocji - warsztaty dla dzieci

26.02.2012r., godz.11.00 Ośrodek Edukacji Muzealnej zaprasza na tydzień z wydarzeniami edukacyjnymi towarzyszącymi wystawie Skarb z Kijowa.

Łazienki Królewskie

W najbliższą niedzielę przygotowaliśmy specjalną ofertę rodzinną – dla dzieci warsztat kreatywny, dla rodziców zwiedzanie wystawy z kuratorem: Warsztaty kreatywne dla dzieci w wieku 6-12 lat ostatnia niedziela miesiąca, g. 11:00 - Stara Kordegarda

Cykl warsztatów dla dzieci w wieku 6-12 lat podejmujący tematy z zakresu kolekcjonerstwa, numizmatyki i ikonografii królewskiej.
Bilet: 15 zł/dziecko (opiekunowie otrzymuję bezpłatne wejściówki na odbywające się w tym samym czasie zwiedzanie wystawy Skarb z Kijowa w Pałacu na Wyspie z kuratorem)

26 lutego, godz. 11.00 tytuł warsztatu: Mennica Emocji
Chcesz zobaczyć szczerozłote medale z kolekcji Stanisława Augusta oraz poznać działanie królewskiej mennicy?
Zapraszamy na warsztaty kreatywne towarzyszące wystawie „Skarb z Kijowa. Złoty Poczet. Królewska Kolekcja medali Stanisława Augusta”.

Podczas zajęć uczestnicy staną „oko w oko” z królewską kolekcją, a także śladem nadwornych medalierów stworzą własne formy medalów.
Zapisy: warsztaty@lazienki-krolewskie.pl lub 22 50 60 039

więcej »

Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj