Tata przytula maleńką córeczkę
fot. Facebook/Chris Allen

Mężczyzna też może karmić piersią! Ten tata wpadł na genialny pomysł

Nie, nie piszemy o nowych odkryciach amerykańskich naukowców i postępie medycyny. Faceci wciąż nie mogą karmić piersią, ale jeśli się postarają, trochę mogą.
Hanna Szczesiak
Tata przytula maleńką córeczkę
fot. Facebook/Chris Allen
Powrót mamy do pracy może być trudny – dla samej mamy, dla dziecka, ale także dla taty. Gdy narzeczona Chrisa, Jennifer, poszła do pracy, młody tata musiał sam zaopiekować się malutką Destiny. Do jego obowiązków należało nakarmienie córeczki. Przyzwyczajona do piersi mamy dziewczynka nie chciała jednak pić mleka z butelki... Chris nie miał wyboru i nakarmił małą tak, jak robiła to mama. No, prawie.

Tata też może karmić piersią!

Filmik, na którym Chris karmi Destiny, w ciągu kilku dni stał się hitem. Dzięki publikacji na profilu Breastfeeding Mama Talk, film został wyświetlony ponad 5 milionów razy! Zobaczcie sami, warto. ;)Rozwiązanie Chrisa jest genialne! Kiedy maluch nie chce butelki, a mamy nie obok, wystarczą nożyczki i koszulka, za którą nie będziemy tęsknić... Choć niektórym pomysł Chrisa może wydać się dziwny, najważniejsze, że mała Destiny była najedzona!

Polecamy: Karmię piersią, bo jestem leniwa!
Redakcja poleca: Jak odstawić dziecko od piersi? Poznaj sposoby mam – film
Nikt nie rozumie matki tak jak druga matka, dlatego warto posłuchać doświadczeń, którymi dzielą się z nami 3 młode mamy. Sprawdź, jak poradziły sobie z odstawianiem dziecka od piersi.
Oceń artykuł

Ocena 4 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy