mężczyzna z długim przyrodzeniem w bajce dla dzieci
fot. Youtube

Duńska bajka dla dzieci o mężczyźnie z długim przyrodzeniem: „Wiele pozytywnych komentarzy od rodziców”

Nietypową bajkę mogą oglądać dzieci w Danii. Bohaterem animowanego serialu jest mężczyzna z bardzo długim przyrodzeniem, które nieustannie utrudnia mu życie, np. zabiera dziecku lody. Bajka jest przeznaczona dla dzieci w wieku 4-8 lat, ale wielu oburzonych rodziców określiło ją jako „pornograficzną” i już zapowiedziało, że ich pociechy więcej jej nie obejrzą.
Magdalena Drab
mężczyzna z długim przyrodzeniem w bajce dla dzieci
fot. Youtube
Bajka dla dzieci o mężczyźnie z bardzo długim penisem została wyemitowana w miniony weekend w duńskiej telewizji publicznej. Rodziców mocno zaniepokoiła treść animacji: ubrany w koszulkę na ramiączka wąsaty mężczyzna zmaga się w niej ze swoim nadzwyczaj długim przyrodzeniem, które trudno mu kontrolować. „To perwersja i pedofilia” − grzmią rodzice, a producenci bronią bajki: „najważniejsze, że grupa docelowa jest zadowolona”.

Bajka dla dzieci o mężczyźnie z długim przyrodzeniem

Główny bohater duńskiej bajki dla dzieci ma dość nietypowy problem: jego długie przyrodzenie sprawia mu masę kłopotów, a do tego „prawie nic nie da się z tym zrobić” (to fragment tekstu tytułowej piosenki). Po emisji pierwszych odcinków bajki na jej twórców posypały się gromy:

„To perwersyjny i nieodpowiedni serial dla małych widzów”, „Telewizja naraża nasze dzieci na pedofilów, którzy otrzymują w postaci filmu gotowe narzędzie” − komentują zbulwersowani rodzice na profilach społecznościowych duńskiej telewizji.

Inne zdanie na temat filmu dla dzieci mają jego producenci. „Jest wiele pozytywnych komentarzy od rodziców, którzy wykorzystali film do porozmawiania z dziećmi o ciele” − stwierdził szef kanału dla dzieci. Produkcja była podobno konsultowana z dziecięcymi psychologami oraz specjalistami od edukacji seksualnej. Z kolei reżyser bajki zapewnił, że głównego bohatera wymyślił po rozmowach z własnymi dziećmi.

Tutaj możesz obejrzeć jeden z odcinków tej kontrowersyjnej bajki dla dzieci:

Zobacz też:
Redakcja poleca: Lampion z dyni: jak go zrobić krok po kroku? [WIDEO]
Lampion z dyni to jedna z tradycji na Halloween. Gotowy lampion może zdobić dom przez całą jesień, a nie tylko w święto duchów. Podpowiadamy, jak go zrobić w kilku prostych krokach (i co zrobić, żeby przetrwał dłużej!). Jego wykonanie naprawdę nie jest trudne!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy