Materiał Partnera
Dzielnica Smaku Dzielnica Dotyku Dzielnica Zapachu Dzielnica Wzroku Dzielnica Słuchu Dzielnica Niespodzianek Dzielnica Spotkań Miasteczko Zmysłów
Napisz recenzję aplikacji i wygraj 1 z 7 zestawów wyjątkowych nagród od KINDER Niespodzianki! [KONKURS]
Mamy świetne nagrody dla fanów darmowej aplikacji ApplayDu! Czy wiesz, że dzięki funkcji rozszerzonej rzeczywistości pozwala ona skanować zabawki z KINDER Niespodzianki? Już teraz ściągnij aplikację i zacznij zabawę. A co później? Wystarczy napisać recenzję, by wziąć udział w konkursie i... wygrać!
Aplikacja ApplayDu przeznaczona jest dla dzieci w wieku 4-9 lat. Na każdego użytkownika czekają w niej mini-gry edukacyjne, ciekawe grafiki i zabawy „zrób to sam”, kreator książek oraz doświadczenie rzeczywistości wirtualnej. Aby bawić się w najlepsze, wystarczy zeskanować zabawkę z KINDER Niespodzianki, która następnie odblokuje się jako postać w grze. Co ważne, aplikacja ApplayDu wyposażona jest w funkcję kontroli rodzicielskiej, opcję raportowania aktywności i śledzenia postępów dziecka. Jest w pełni bezpiecznym, wolnym od reklam miejscem. Zachęcamy do zabawy – ale to nie wszystko!

Napisz recenzję i wygraj nagrody!

Twoje dziecko jest fanem darmowej aplikacji ApplayDu? A może Ty jako rodzic uwielbiasz ją za jej funkcje i wspieranie rozwoju? Napisz nam, co o niej sądzisz i weź udział w konkursie. 
Do wygrania jest 1 z 7 zestawów wyjątkowych nagród. W skład każdego zestawu wchodzi:
  • duży, pluszowy Ryś
  • kubek z małą maskotką
  • jajka KINDER Niespodzianka Natoons
Weź udział w naszym konkursie i wygraj nagrody!


 


Artykuł powstał z udziałem marki KINDER Niespodzianka