Michał Chorosiński wybaczył żonie zdradę
fot. Instagram/dominika chorosińska

Michał Chorosiński o zdradzie żony i przepisie na udany związek. Para spodziewa się 6. dziecka

Michał i Dominika Chorosińska (niedawno jeszcze Figurska) są małżeństwem od wielu lat. Mają za sobą poważny kryzys, lecz obecnie ich związek należy do udanych, a para spodziewa się szóstego dziecka.
Joanna  Biegaj
Michał Chorosiński wybaczył żonie zdradę
fot. Instagram/dominika chorosińska
Jakiś czas temu aktorka uwikłała się w romans ze starszym mężczyzną, dla którego porzuciła męża - Michała. Kobieta zaszła z kochankiem w ciążę, lecz ostatecznie wróciła do męża. Michał wybaczył żonie zdradę, a dziecko uznał za własne. Teraz zdradził receptę na szczęśliwy związek.

Recepta na udane małżeństwo

Michał Chorosiński zdradził, jaki jest sekret udanego małżeństwa. Mężczyzna wyznał, że wiara w Boga ma dla ich rodziny bardzo duże znaczenie, wszyscy są katolikami. Zaznaczył również, że czas odgrywa dużą rolę w związku - jest on sprzymierzeńcem.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️

Post udostępniony przez Dominika Chorosińska (@dominikachorosinska)„Nie ma recepty, która jest odpowiednia dla wszystkich. Każdy wypracowuje swoje sposoby, sprzymierzeńcem jest czas. Czas na poznanie siebie, wzajemną akceptację wad i zrozumienie, że nikt nie jest idealny. Wspólne szukanie kompromisów. W końcu praca nad sobą według starej zasady: chcesz zmienić świat, zacznij od siebie” - powiedział Michał Chorosiński.

Źródło: kobieta.wp.pl

Zobacz także
Redakcja poleca: Jak zrobić kalendarz adwentowy z papieru?
Jeśli zastanawiasz się, jak zrobić kalendarz adwentowy z papieru, dobrze trafiłaś. Nasz jest łatwy do wykonania i efektowny, bo złoty! Dzięki kalendarzowi adwentowemu dziecku łatwiej jest czekać na gwiazdkę i prezenty. Znikające kolejne okienka kalendarza ułatwiają zrozumienie, ile jeszcze dni zostało do świąt i sprawiają, że ten czas nie dłuży się aż tak strasznie.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy