Michał Koterski
fot. Instagram.com/misiekkoterski

Misiek Koterski opowiada o byciu ojcem

Aktor zdradził, jak to jest być ojcem i co dziecko zmieniło w jego życiu.
Michał Koterski
fot. Instagram.com/misiekkoterski
Michał Koterski i Marcelina Leszczak jakiś czas temu zostali rodzicami. Chłopiec otrzymał imię Fryderyk i stał się całym ich światem.

Michał Koterski zdradził, jak odnajduje się w nowej roli oraz jak ojcostwo wpłynęło na jego życie. Od czasu narodzin synka, kontrowersyjny aktor przeszedł ogromną przemianę. Zmienił się nie tylko wizualnie, ale i mentalnie. Dawniej kojarzono go głównie z postacią graną w filmie "Dzień świra" - dziś aktor jest dojrzałym i odpowiedzialnym mężczyzną"Pysio jest cudowny. Co mogę powiedzieć? Jeden wielki cud. Oszalałem najpierw na punkcie Marceli, a później na punkcie dziecka. Myślę, że to dobra kolej rzeczy i że to się dobrze składa. Jest przygoda" – mówi aktor.

Gwiazdor spełnia się w roli ojca

"Ja już od długiego czasu czuje w sobie ogromną zmianę i ciesze się, że to co mnie spotkało, czyli ten cud, to spotkał mnie w takim momencie życia a nie w innym. Nie ukrywam, że gdyby mnie to spotkało wcześniej, to nie wiem jak to by było. To jest taki moment kiedy mogę dać z siebie wszystko i dalej mogę się czuć i rozwijać przy dziecku" – oznajmił aktor.
 

Aktor pochwali się zdjęciem ze spaceru z synkiem. Napisał tak: "Pierwszy spacer z moim ukochanym Synkiem Fryderyczkiem". Fani gwiazdora od razu skomentowali fotografię. "Misiek wygrałeś życie", "Widać, że szczęśliwy tatuś" - pisali.

Redakcja poleca: Jakub Jankiewicz o swoich początkach na planie filmowym - film
Chodź Kuba Jankiewicz ma dopiero 13 lat, to na swoim koncie ma już całkiem pokaźny dorobek filmowy, którego nie powstydziłby się dorosły aktor. Nam opowiada o swoim pierwszym castingu i o tym, jak to jest być rozpoznawalnym nastolatkiem.

Jak Michał Koterski będzie spędzać święta?

"Święta spędzamy razem, wszyscy i to są moje wymarzone święta, bo jak wiadomo najważniejsze – pod sztandarem Fryderyka, bo wszystko jest pod niego przygotowane. Ale ciesze się, że tak jest, bo pamiętam jak to było u mnie w domu. Często jak się nim zajmuje i biorę go na ręce, to przypomina mi się moje dzieciństwo. To wszystko, co się wydarzyło w moim życiu. I to jest coś niesamowitego" – powiedział Michał Koterski.

Wygląda na to, że Michał Koterski spełnia się w roli ojca! A wy jak sądzicie? Czekamy na komentarze!
UWAGA: jeśli nie widzisz naszej galerii zakupowej, dodaj Babyonline.pl do białej listy w Adblock.   

Źródło: jastrzabpost.pl

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy